Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen finom, könnyen elkészít...

Milyen finom, könnyen elkészíthető kajákat tudtok kezdő szakácsoknak?

Figyelt kérdés

ami nektek bejött :D

ja és ne édességet :D


2013. júl. 20. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
tojásos nokedli nem egy ördöngösség, én simán tudok csinálni, pedig a főzőművészetem nem túl kifejlett még:D
2013. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szinte bármit meg tudsz csinálni kezdőként is, csak egy jó szakácskönyv kell hozzá, amikor én főzni kezdtem, fogtam a szakácskönyvet és szép sorjában megcsináltam mindent, amit szerettem volna, még ketl tésztákat is.


Előszőr kezdd egytál ételekkel, pl modt van a lecsó zezonja, ez könnyen elkészíthető, de egy tejszines csirkemmel is, csak beteszed sütőpapírral bélelt és vajjal kikent tepsibe a sózott és beborsozott szeletelt csirkemmellet, leöntöd egy doboz tejszinnel és fólia alatt megsötöd közepes lángon kb 45 perc alatt. Ez gyors és finom, mellé csinálhatsz krumplipürét, vagy sült krumplit.

2013. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!