Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi az a Gyros? Mik vannak...

Mi az a Gyros? Mik vannak benne? Finom?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor ha faluban vagy tanyán él, de tudja mi az az internet, akkor üsse be a google-ba, és mindent megtud :)
2009. okt. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hát...én Görgöországban ettem, ott ez a ,,jellegezets" pita volt, amit úgy sütöttek, kör alaku, mint a palacsinta, de talán valami kelt volt, kelt és palacsinta keveréke. Bocs de nem vagyok nagy főzőtudmányos :D méreteiben olyan mint az amerika palcsi, tehát kb 1 cm magas, és 15 cm átmérőjő...KB !!!!!

Nos ezt a kerek tésztát összefogták, mint tölcsért,

aztán tettek bele mindent, húst, zöldségeket, hagymát is, mustárt, kecsapot, sőt még sült krumplit is :)


Az volt a legistenibb amit valaha ettem :)

2009. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Még hogy a falusiak nem tudják mi az a gyros?

Csak falun éppen malacsültnek,vagy ökörsültnek hívják.

És nem függőlegesen,hanem vízszintesen forgatják.

/egyébként ez is olyan kaja,amire fujjogot a jónép,amíg valaki azt nem mondta,hogy gyros,meg görög,azóta eszi ua-t/

Egyébként az "igazi"gyrosnak köze nincs ahhoz,amit itt adnak sok helyen!

2009. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2009. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
2011. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!