Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fácán levest főzök. Olyan...

Fácán levest főzök. Olyan furcsa erős szaga van. Nem tudom el fog-e menni a főzés után? Vagy a vad ilyen? / Szivesen elcserélném egy csirkére, vagy akár bármilyen levescsontra.

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A vad ilyen !! Minél öregebb anál erősebb az illata.

A fácánt sokáig kell főzni : A fácán húsa kemény és száraz :

Viszont a fácán leves nagyon finom : A húsa is finom :

ha nem izlik a fött húsa akkor ,ha megfött tűzdeld meg szallonával fokhagymával ,tekerd is körbe szallonával és sütöben süsd meg . áfonya mártással ,és burgonya fánkkal nagyon finom..

2013. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem ugy van mint más állatnál, hogy a kora alapján fiatal és öreg - aszerint van a főzési idő?
2013. júl. 31. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen a korátol függ a főzési ideje..
2013. júl. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nagyon félek, hogy ez inkább avas szag, és nem vad.
2013. júl. 31. 15:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelentem kuka lett az egész. Avas volt, keserü. Ezek szerint régen volt a hútő ládában.
2013. aug. 1. 08:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem, akartam is írni, hogy esetleg nagyon régi volt. a hús egy idő után a fagyóban is tönkremegy.elszürkül, rossz - igaz nem romlott-büdös-, de igen kellemetlen szaga is tud lenni.

anyukáméknál találtunk a kutyájuknak lefagyasztva csirke farhátakat, a jóég tudja mikoriak voltak. megpróbáltam megmenteni, hogy megfőzzem az állatoknak, de tényleg nagyon fura szaga volt, és szétmállott,mint ...

nekem nm volt gusztusom hozzányúlni,így inkább leötve a levét a kukába dobtam.

Szóval teljesen igazad van, megavasodhat a hús a fagyasztóban is, ha elfeledkezünk róla.

2013. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!