Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » S. O. S.! Szűzpecsenye ügy! (? )

S. O. S.! Szűzpecsenye ügy! (? )

Figyelt kérdés
Egyszer mentem vendégségbe és szűzpecsenye is volt. Ott nem mertem megkérdezni nehogy hülyének nézzenek. Itt fel merem tenni. Azt nem értem h pecsenye. Az mi??? Mert azt értem h szűz. Vagyis nem egészen. Úgy szűz h csillagjegy vagy, hogy még nem..tudjátok. És a pecsenye mi??? Mármint. Az állat? Vagy Milyen állat??? Segítsetek lécci. Naon hülye vok.

2013. aug. 5. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

NEm tudom, hogy most hülyéskedsz?

A pecsenye sült húst jelent eredetileg.

A szüzpecsenye meg a disznó egyik része, a karaj szélén található zsirmentes színhús-darab.

2013. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
[link] a pecsenye az ez az állat. aszűz arra utal hogy az állat még nem párásodott és szűz csillagjegyben is született egyben.
2013. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem hülyéskedek téll nem tom. Köszi 2. ^^
2013. aug. 5. 19:52
 4/18 anonim ***** válasza:
17%
nincs mit :) ha van még valami amiben segíthetek csak nyudodtan írj! :)
2013. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Oké köszi. Am még azt h ha pecsenyekacsa akkor az miaz. A kacsa meg a pecsenye keveréke?
2013. aug. 5. 19:58
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
[link] a pecsenye kacs nőstények így néznek ki a hímeknek páncéljuk is van
2013. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Fúúj én már ezt is ettem. Most komoly ilyen rusnya izét ettem??? Blahhhh. Am köszi mert amatőr szakács vagyok. Villával etem a levest kiskoromba :/ Van pecsenyehal is? Az milyen?
2013. aug. 5. 20:05
 8/18 A kérdező kommentje:
Meg a csirkefarhát az az a csirke aminek a hátán van a segge?
2013. aug. 5. 20:06
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
[link] a pecsenyehal így néz ki csak szamuráj karddal lehet feltöri a páncélját valószínűleg még azért nem hallottál róla mert Ázsiában őshonos
2013. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
és a csirke hát segg vagy mi az?
2013. aug. 5. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!