Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok olyan sütit keresek...

Tudtok olyan sütit keresek ami egyszerű, gyors, olcsó és nagyon sok kijön belőle?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 20:47
 1/5 anonim válasza:
Tejfölös-kekszes süti, én pont ma csináltam meg, nagyon finom :) Keress rá a receptre a neten.
2013. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló jutott eszembe :) Almás-krémes, szintén kekszes. Nagyon finom ez is.
2013. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kókuszgolyó? Hú, holnap eszek is :)
2013. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kevert bogres sutik, linzertesztas aprosutik, palacsinta, turofank. De a kokuszgolyo, raffaello is jo otlet.
2013. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Málnás joghurtkocka: egy jénaiba a legjobb csinálni.

Gondolom azt tudod hogy kell piskótát sütni. Megsütsz egy (vagy kettőtt, attól függ mekkora adagot akarsz) tepsi piskótát. Megkned lekvárral és feltekered. Ha ez megvan vágd fel egy ujjnyi vastag szeletekre. Ezeket rakd le a jénaiba. Utána kend rá a krémet amit így kell csinálni: hulala tejszínhabot összekeverez valamilyen joghurtgal. ( nem muszáj málnás legyen, barackossal is isteni finom, vagy szamócással. Amilyen szeretnél) teszel bele 3-4 evőkanál cukrot, majd ha ez kész van rákaned a pikótatekercsekre amiket leraktál a jénaiba. Utána ezt megismételheted ahányszor akarod ha elég hozzávaló van. Nem bánod meg ha kipróbálod. Nagyon finom. Jó sütizést. ; )

2013. aug. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!