Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Holnapra valami egyszerű,...

Holnapra valami egyszerű, olcsó néhány összetevős süti?

Figyelt kérdés

Sütit szeretnék enni.. anyu, dolgozik.. én a lónál leszek szóval ilyen gyorsabb egyszerűen elkészülős süti kéne.. ilyen muffin szerű.. Köszi.

14/l



2013. márc. 2. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Tejes pite. Az én családomban eddig mindenkinek bejött, annak is aki nem sütis.
2013. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Bögrés süti recept 2 főre. 1 neked, 1 a lónak :D

2013. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A bögrés süti tetszik.. :DD Az ő részébe majd almát rakok.. :DD
2013. márc. 2. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha majd a a pacitól ráérsz egy kicsit, egy nagyon egyszerű kakaós kevertet is készíthetsz.

25 dkg liszt, 25 dkg cukor, 2,5 dl tej, 1 tojás, 10 dkg vaj/margarin, egy csomag sütőpor, kb 3-4 dkg keserű kakaópor.

bele mehet mazsola, vagy rászórva lecsurgatott meggy, sütésálló lekvár kockákra vágva.

A tojást a vajjal, cukorral habosra keverjük (géppel a legegyszerűbb), hozáákeverjük a tejet, a sütőporos lisztet, kakaót.

sütőpapírral bélelt (vagy zsirdékkal kikent , lisztezett )

közepes tepsibe öntjük, megszórjuk azzal, ami van, és kb 180 fokos sütőben elkezdjük sütni.

5 perc után egy kicsit mérsékeljük a lángot, és tűpróbáig

sütjük. ( a közepén se legyen ragacsos.)

ha nem teszünk bele semmit, akkor is finom félbevágva, lekvárral megkenve, de csak porcukrozva is.

2013. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi egyszer kipróbálom (reggel 8körül indultam most értem haza:DD). :))
2013. márc. 3. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!