Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet görögdinnyéből valami...

Lehet görögdinnyéből valami sült/főtt kaját csinálni?

Figyelt kérdés

Soha nem hallottam görögdinnyés sütiről, görögdinnye levesről, görögdinnye lekvárról. Se fagyi, se főzelék, semmi. Állítólag még pálinkát se lehet belőle főzni.


Tényleg csak nyersen fogyasztják?


2013. aug. 13. 17:56
 1/7 anonim válasza:
Nem, én mindig csinálok görögdinnye levest, sőt még főzőm a héját finom sütire nagyon
2013. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban a szomszéd bácsi ! tett el mindig görögdinnyehéj befőttet cukorszirupban.nagyon különleges dolgokat tett el, pl zölddiót is. mindig megkóstoltatta velünk a remekműveit, és hihetetlen finomak voltak.
2013. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Görögdinnye fagyit már ettem.
2013. aug. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen magas víztartalmú gyümölcsből hogyan sütnél, főznél bármit is? Nincs semmi értelme, nincs miből főzni.
2013. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sehogy,mert 90% a viz,azt meg nem lehet sutni,se fozni.

De keverheted turmixba, gyumolcslebe, jegkasaba, saliba, fagyihoz.

2013. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már olvastam görögdinnyelevesről.
2013. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igy a legfinomabb, és tényleg nem igazán lehet semmi másra használni, hisz szinte csak víz.


de a tescoban van a savanyuságoknál is, üvegben is, még nem kostoltam, nekem igy jo.

2013. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!