Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Most sütnék életemben másodszo...

Most sütnék életemben másodszor. Cseresznyéből milyen sütit lehet készíteni?

Figyelt kérdés
Hétvégén vendégek jönnek hozzánk, a főzés jól megy, na de a süti sütés, na az nem az én asztalom. Itthon a fagyasztóban van kb. fél kg cseresznye, amit kimagozva eltettem, nagyon finom édes. Mit tudnék belőle készíteni, ami egyszerű, finom, és nem fog ki rajtam ?? :))))
2013. aug. 13. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Cseresznyés piskóta. Ez nagyon egyszerû, biztosan sikerülni fog a megsütése. :)

Sok sikert hozzá!

2013. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress egy egyszerű bögrés receptet a neten, azzal biztosan nem fogsz mellé. csak össze kell keverni a hozzávalókat. a cseresznyét olvaszd ki, csepegtesd le, és egy kis lisztbe forgasd meg, úgy szórd a tepsibe öntött massza tetejére. egy kis fahéj még jobban feldobja az ízét.
2013. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! ennek a bögrésnek le tudnád írni a receptjét, és hogy hogyan kell pontosan elkészíteni, kedves utolsó?!
2013. aug. 13. 19:27
 4/6 Amado atya ***** válasza:
Pálinkát. Igaz, hogy eleinte kicsit furcsa volt vele a piskóta íze, de már megszoktuk. :)
2013. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cseresznyes retes bolti reteslapbol hiper egyszeru, cseresznyes pite, cseresznyes muffin.:)
2013. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kissé megkésve, de írok egy bögréset, ami nekem bevált.

hozzávalók: 1 pohár kefír (175 gr) mindig ez a pohár a mérce. 1 pohár cukor, 2 pohár liszt,1 csomag sütőpor, 3 tojás, fél pohár olaj.

A kefírt egy keverőtálba öntjük. hozzá a cukor, a tojás, az olaj jól kikeverve, majd bele a sütőporos liszt.

Ízlés szerint fahéj is mehet bele.

közepes, sütőpapíros tepsibe öntjük és rászórjuk a tetszés szerinti gyümölcsöt. lehet, meggy, cseresznye, ribizli, barack, szinte akármi.

előmelegített kb 180 fokos sütőben tűpróbáig, kb 30 percig sütjük.

hidegen kockákra/szeletekre vágjuk.

Nem lehet elrontani, nagyon egyszerű és finom.

2013. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!