Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a Sanyi bácsi kedvence...

Mi a Sanyi bácsi kedvence nevű étel receptje? Szarvasról és vidékéről, Halász csárda, származik az étel (Békés megye).

Figyelt kérdés
A szarvasi halász csárdában szoktuk ezt fogyasztani, és már nagyon érdekelne bennünket. Elméletileg sertésből van, van rajta sonka, uborka, sajt, beschamel mártás, de ezek csak azok amiket tippelünk. Örülnénk, ha valaki le tudná írni :Ö

2013. aug. 14. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az étterem tudná megmondani. Biztos fenn vannak a net-en. Ezek a nevek fantázia nevek. Pl. Van egy étterem vidéken, a Férjem kedvence. Ott mindig egy húsételt eszik, ami a szódás kedvence. Hát ebből senki nem tudja mi az?
2013. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az étterem nem akarja ideadni a receptet, de még a fő összetevőket sem árulja el, pedig nem ingyen kértük ám... A netre ezt beírva egy szarvasi bácsika jött ki, aki 90 valahanyadik szülinapján nyilatkozott, és oda volt írva hogy kedvenc étele a sonka és az uborka...
2013. aug. 15. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Én általában, ha eszem egy ételt akár étteremben is, utána el tudom késziteni. Biztos Te is ki tudtad elemezni az összetevőket, tudod, hogy főtt, sült stb. Milyen husból készült, milyen füszereket használtak stb. Nem igazán tudom elképzelni, hogy annyira titkos legyen, hogy ne gyere rá az elkészitési módjára.
2013. aug. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem az étlapot. Sanyi bácsi kedvence l.450 ft. és a sertéshusoknál van. Valószinü valami frissensült, igy még könnyebb. Egyszer fényképezd le, és együtt kideritjük. Nekem is kifőzdém van, és vannak érdekes nevek, de nem ördöngős titok egyik sem.
2013. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van róla fényképem, majd elmegyünk enni, aztán összeírjuk hogy mit érzünk benne :) de nem mindig van az étteremben, így nehéz lesz belőni az időpontot :/
2013. aug. 15. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!