Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A barbecue-szósz csípős? Vagy...

A barbecue-szósz csípős? Vagy milyen íze van? :D

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Füstös-édes.

2013. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Fustos ize van, olyan igazi grilles:) en nagyon szeretem.
2013. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Finom ízű... Nyamiiii..

Komolyra fordítva a szót! Olyan mint a Ketchup csak fűszeresebb és füstös grilles ízt kapott :D mindenképp próbáld ki! Megéri!!!

2013. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem picit tömény, ha csak magába kóstolod meg, akkor túlságosan édes
2013. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. aug. 22. 09:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem csípős!


Olyan ketchupos, édes, fűszeres, borsos, füstös, pikáns íze van. Finom! Nekem ízlik!

2013. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
tegnap ettem baconos bbq-s pizzát. qrva drágán, mert ugya mai korban el vannak szállva az árakkal. Ennyi pénzért 2 éve dupla ekkora pizzát ettem... ez most 4000 huf-ért 31cm. Hát azt kell mondjam, jobb ha a pizzáról azt inkább kihagyják.. meg úgy álltalában is. kamu édes, olyan cukor helyettesítővel... de ha valódi cukor volna is benne, akkor se hiányozna semmilyen étrendemből. Csak elrontják vele.
ápr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet csípős is!


Én nagy chilimegszállott vagyok és nagyon sok magyar kistermelői chilis készítményt kóstoltam eddig, ami csípős volt az enyhétől a durván erősig. mondjuk az utóbbiakat annyira nem prferálom, mert az erősség sokszor az összetett ízek rovására megy.


Sőt! Én is főztem magamnak enyhén csípős BBQ szószt az ősszel kb. 6-7 liternyit!!!!

ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!