Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok mondani finom,...

Tudnátok mondani finom, könnyen elkészíthető reggeliket?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt imádom:

Felversz 3 tojást (vagy amennyit gondolsz én most csak azt írom amit én szoktam), bele só, bors, bazsalikom, összekevered. Serpenyőbe kevés olajra öntöd, tehetsz bele felkockázott sonkát vagy kolbászt, teszel bele felkarikázott paradicsomot, és reszelsz rá sajtot. Az a lényeg, hogy nem kell összekutyulni, nem rántottás lesz hanem kerek mint egy pizza és hagyni kell így lassú tűzön átsülni. Remélem érthetően írtam, sajnos már nem találtam meg az oldalt ahonnan szedtem, de ha valami nem tiszta kérdezz nyugodtan :)

2013. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ham and eggs : Tarját vagy gépsonkát kevés olajon le sütök majd ,karikára vágott csípős paprikát teszek rá : megszórom reszelt füstölt sajttal erre ráütöm a tojásokat : A tojásokat úgy sütőm ,hogy a sárgája folyós maradjon : Sütés közben a sárgájába száritott piritott hagymát teszek : Villával kicsit megmozgatom a sárgáját ,és bele szórom a hagymát majd készre sütőm..
2013. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keszits palacsinta es gofri alapport,ehhez csak egy tojas.es.nemi tej kell,osszekevered es sutheted is, szendvicssutos melegszendvics sajttal es paradicsommal, muzli vagy reggelizopehely gyumolcsjoghurtba, turmixok, omlett zoldsegesen vagy siman sajttal, toast fott tojassal fott virsli. Ha nagyon rohansz akkor joreggelt keksz,zabfalatok,kremturo, joghurtital, vagy friss gyumolcs.
2013. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. aug. 23. 23:07
 6/7 anonim válasza:

italokba teát, tejes kávét, tejet, kakaót , kávét cappucinot gyümölcs levet turmixot.

Ennivalónak lehet tojás rántottát ,szendvicset,joghurtba müzli,lehet hogy banánt összevágsz karikára berakod egy tálba vagy bögrébe és öntesz rá tejet ha gondolod rakhatsz bele egy kis cukrot illetve kalácsokat bármi ilyesmi szerintem jó :)

2013. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
[link] én minden héten csinálok ilyet.
2013. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!