Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy gáztepsihez mennyi lisztbő...

Egy gáztepsihez mennyi lisztből készítsek linzertésztát, hogy elég legyen egy pitére?

Figyelt kérdés
Mondjuk 45 dkg lisztből elég? Úgy szoktam, hogy 3 rész liszt, 2 rész zsiradék, 1 rész cukor, tojás és tejföl, szóval klasszikus 2 tészta között gyümölcs pitét készítek. Csak nem tudom mennyi lisztből készítsek tésztát, hogy 2 részre vágva és kinyújtva egy gáztepsi méretű pite kerekedjen belőle. Köszönöm!
2013. aug. 30. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit soknak tunik a 45 dkg liszt. Nem irja a recept a pontos mennyiseget? Egyebkent ha az aranyok jok,de sok lesz le is fagyaszthatod a felesleget.
2013. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem jó lesz, mert én 35 dekából szoktam egy 38x25-ös tepsire valót gyúrni. a gáztepsi pedig ennél jóval nagyobb.
2013. aug. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!