Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fritőzben sütöm a rántott...

Fritőzben sütöm a rántott halat nem veszi át az olaj a hal ízét tudok még utána mást is sütni ebben az olajban?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 13:24
 1/5 anonim válasza:
0%
rég nem kéne olajban sült kaját enni. tudod ayurveda alapjai
2013. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnos átveszi
2013. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ hogy milyen halat sütsz, illetve mennyire pácolod elötte.

Nem rég sütöttem frituban halat, nem öntöttem ki az olajat, csak kiöntöttem üvegbe hogy halhoz az még jó lesz.

Tegnap este találta ki a kiscslád hogy rántott húst ennének, már bepaníroztam amikor rájöttem hogy csak a halas olajom van így jobb híán abba sütöttem.Egyáltalán nem lehetett se a húson sem a krumplin érezni a halat.


Én halrudakat, meg hal sztéket sütöttem előzőleg.

2013. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is átveszi
2013. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy atveszi. Alapbol nem kene igy sutnod,de ha ragaszkodsz a zsiros olajos kajahoz legalabb csereld az olajat. Mellesleg roston sutve vagy grillezve ezerszer finomabb a hal is,sokkal jobban kijon az ize.
2013. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!