Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olyan konyhafelszerelés...

Olyan konyhafelszerelés boltot keresek Budapesten, ahol egyedi, különleges, vagy épp vicces mintájú konyharuhákat, edényfogókat és ötletes sütiformákat és szép fonott kosarakat lehet kapni. Tudtok ilyeneket ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen előre is! :) Nászajándéknak lesz mindez, úgyhogy mindenképp olyan dolgokat szeretnék venni a pár konyhájába, amik egyediek és valamilyen szempontból különlegesek. :)
2013. szept. 17. 12:59
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Az árakra lélekben készülj fel, de a minőség is olyan mellé.

2013. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnéztem és gyönyörű minden! A képeken is látszik, hogy nem akármilyen minőség. De ár-ügyileg meg van kötve a kezem. Inkább valami vicces mintájú, vagy különleges konyharuhák, edényfogók és ötletes sütiformák érdekelnének. Tud valaki jó konyhafelszerelés boltot?
2013. szept. 19. 01:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Fővámtér piac
2013. szept. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Utolsó! Én azt hittem csak viccelsz, de ott kaptam meg szinte mindent, amit akartam. :) Messze lakom attól és piactól és eddig (máig) még sosem voltam ott.
2013. szept. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!