Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A párotok hogy reagálja le,...

A párotok hogy reagálja le, ha készítetek neki valamit enni, de nem sikerül jól?

Figyelt kérdés

Mérgesek? Kinevetnek? Azért értékelik az igyekezetet?

Nekem kicsit rosszul esik, ahogy bánt, ha nem sikerül :-(



2013. szept. 21. 12:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én minden válaszolónak megadtam a zöldet :-) számomra hasznosak voltak
2013. szept. 22. 18:13
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki le van pontozva. Eddig nem írtam, de ezt most muszáj megjegyeznem: mindenki hasznos és normális választ adott! Mégis, miért a lepontozás? És ki által? Eszméletlen ez a fórum, komolyan...


Amúgy nálunk is mindig az van, hogy csak nevetünk. :)

2013. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%

Ritka hogy elrontok valamit,ha észreveszem,akkor mérgelődök egy sort,és ha feljavitható,akkor javitom,ha nem,akkor kuka.

De van hogy összeütök valamit,és valamiből több/kevesebb megy bele,meg se kostolom,csak tálalom.Akkor csak annyit mondott eddig mindig a párom,hogy szivem,kostold csak meg,ilyen akart ez lenni? Ha azt mondanám,hogy igen,szó nélkül megenné.De nem etetem meg vele ami nem finom.

Ő is szokott néha főzni,annyira nem tud,most tanulgat,együtt nevetünk,ha nem sikerül valami.De ki sosem nevetném,mérges sem vagyok,örülök hogy próbálkozik.


Ő se mérges soha,ki se nevet,egyrészt tudná,hogy minimum a fejéreboritom,másrészt főzhetne magára.

2013. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én akkor tanultam meg fözni,amikor össze költöztem vele.Ugyhogy voltak bakik rendesen :)Még most is van néha olyan,hogy valami nem ugy sikerül,ahogy szeretném,de ez mindenkivel elöfordul.Megmondja,hogy ha valami nem annyira finom,de megeszik mindent.Soha nem mondta azt,hogy ez nem jó és nem eszem meg.
2013. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az lemaradt,hogy legtöbbször mi is csak nevetünk rajta :)
2013. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!