Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A párotok hogy reagálja le,...

A párotok hogy reagálja le, ha készítetek neki valamit enni, de nem sikerül jól?

Figyelt kérdés

Mérgesek? Kinevetnek? Azért értékelik az igyekezetet?

Nekem kicsit rosszul esik, ahogy bánt, ha nem sikerül :-(



2013. szept. 21. 12:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Az én párom csak fintorog magában de nem szól. Maximum annyit mond furcsa az íze. Bár szerencsére én mindig megkóstolom előtte és ha érzem hogy nem okés akkor inkább kiöntöm és csinálok mást. :) Mindenkivel aki főz megesik, hogy nem sikerül néha egy étel, de attól még nem kéne a másikat bántani emiatt, értékelni kell, hogy egyáltalán főz rá valaki. Párom (pasi) főzött nekem egyszer borsófőzeléket (ami inkább leves lett, sótlan is) de azért mosolyogva magamba erőltettem és megköszöntem a kedvességét. :)
2013. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szól semmi rosszat. Én szoktam mérgelődni, ő pedig nyugtat, hogy legközelebb majd sikerül, nem olyan rossz ez...Ő is szokott főzni, vele is előfordul, hogy nem egészen olyanra sikerül, amilyenre kellene. Természetesen én sem szólok semmit. Én is nyugtatom, hogy majd legközelebb...mondjuk nála előfordul, hogy felkészíti az ételt, beízesíti, és nem kóstolja meg később. Ilyenkor tutira nem szokott jól sikerülni. Na, ilyenkor finoman meg szoktam jegyezni neki, hogy meg kellene kóstolni a kaját, hogy jól van-e fűszerezve. Persze nem sértőn, nem mérgesen, amilyen tapintatosan csak tudom:)
2013. szept. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Finomat közli, hogy ez nem annyira az ő ízlése, de azért eszik belőle.


Rosszat még soha nem mondott. Ha valaki elrontja az ételt, nem az a megoldás, hogy elkezdjük szidni.


Ha a te párod ilyen bunkó, nem csodálom, hogy nehezen viseled.

2013. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagyok híve annak, hogy egy férfit ki kell szolgálni. És lám, pont ilyesmire gondoltam. Ő mikor szokott neked főzni? Ja, hogy soha?
2013. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Megmondja, hogy ez most nem sikerült jól, de megeszi. Közben biztat, hogy majd legközelebb jobb lesz, mondja mi hiányzik. Ez nekem jobban esik, mintha leszidna és teljesen elmenne a kedvem. Ő is szokott nekem finomságokat készíteni, mondjuk neki jobb érzéke van hozzá. :)


Bunkóság leszidni a másikat, ha valami nem sikerül neki, ha párom ilyen lenne, akkor nem lenne a párom. Azt főz magának innentől kezdve, amit akar.

2013. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 mustafa33 ***** válasza:
Én mindig azt mondtam, hogy éppen így szeretem (szerencsére nem gyakran fordult elő). Az lett az eredménye, hogy később ha valamit őszintén dicsértem, nem hitte el :(
2013. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
En bena vagyok a konyhaban,de imadok sutiket gyartogatni,mert mindig nevetunk,ha elrontom. A parom ilyenkor mindig nevetve megpuszil,es azt mondja,hogy o meg ilyen ' kulonlegesseget' nem evett es megdicser amiert feltalaltam egy uj etelt:))) aztan elmegyunk etterembe vagy rendelunk valamit. De soha nem bantott,ha elrontottam valamit.
2013. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor jól gondoltam, hogy ez nem általános hozzáállás, amit ő csinál.

:(

Megpróbáltam megbeszélni vele...utána pedig mondtam, hogy legközelebb ki ki csinálja magának...

2013. szept. 21. 23:44
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
A férjem szó nélkül megeszi, én szoktam magam szidni közben...ő meg azt mondja, jó ez édesem, ne idegeskedj! olyan cuki.
2013. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Szóval lepontoztok, mert a férjem nem hord le a sárga földig, ha elrontom a kaját! Szánalmas...
2013. szept. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!