Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aprított tonhal növényi...

Aprított tonhal növényi olajban (konzerv) salátával hízlal?

Figyelt kérdés
Monjduk ha paradicsommal, salátával és más (csakis) zöldséggel elkeverem az olajjal együtt (sajnos nem tudom lemosni mert felvan aprítva)akkor mennyire hízlal?

2013. aug. 17. 20:30
 1/4 anonim válasza:

Szerintem nem hízlal. Én úgy szoktam, hogy a salátára ráöntök !saját készítésü! öntetet, hozzá adok csirkemellet ill. paradicsomot.

Bolti öntetet ne vegyél mert drága és hízlal. Én azt javaslom, hogy natúr joghurthoz keverj hozzá egy kicsi mustárt és valami zöldet. pl.:bors :)

2013. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Az önteteket kerülöm, natur zöldséget szoktam evvel a konzervvel :) De már sokan mondták a natur joghurtot szóval kipróbálom :o :) köszi a választ ~
2013. aug. 18. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy hizlal... Mármint minden hizlal, ha mértéktelenül eszel, de ebből egy nagy adag tökéletes ebéd, szerintem. Ja, és ha egy kicsit öntesz a salira a tonhal alatt lévő olajból/sós vízből, az sokkal jobban illik ehhez bármilyen más öntetnél :)
2013. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

most megnyugodtam, köszi :)

a felét kevertem össze zöldséggel bőven elég volt :)

2013. aug. 20. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!