Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon gáz, ha kimaradt a bab...

Nagyon gáz, ha kimaradt a bab levesböl a zeller és a karalábé?

Figyelt kérdés
Most lett kész . most vettem észre .. de van benne ,hagyma ,répa ,petrezselyem győkér ,fokhagyma .
2013. szept. 27. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Bab sincs benne?
2013. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 klopusz ***** válasza:
Soha az életben nem tettem bele egyiket sem.
2013. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezeket raktam bele : bab ,csülök , hagyma ,répa ,petrezselyem győkér ,fokhagyma ezek vannak benne. Valamiért kimaradt a zeller ,és karalábé .
2013. szept. 27. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Még soha az életben nem hallottam olyanról, hogy valaki ezeket beletette volna...Meg ezek a receptek sem:


[link]

[link]

[link]

[link]


Mivel nem is való bele (szerintem), így semmi baj se lesz. de ha ti azzal szoktátok meg, akkor biztos más íze lesz.

2013. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi zellert szoktunk beletenni, karalábét nem. Semmi baja nem lesz tőle. Lehet kicsit más lesz, mint amit megszoktatok, de finom lesz.


Jó étvágyat

2013. szept. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amiket beleraktál, én is kizárólag csak azokat szoktam rakni bele + babérlevél. De ha ez utóbbi sem kerülne bele, akkor is ugyanolyan fincsi lenne, ahogyan én szeretem.

Jó étvágyat kívánok hozzá! (Gondolom már túl vagy rajta!)

2013. szept. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy kis darab zeller mifelénk megy bele, de karalábé soha.

Ahogy felsoroltad a bennelévőket, azokból kitűnő, finom bablevesed lesz.

2013. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!