Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy csomó szeder, szilva,...

Van egy csomó szeder, szilva, eper a fagyasztóban, és másra kell a hely. Mit csinálhatnék belőle, ami nem gyümileves és nem gyümisaláta?

Figyelt kérdés

2013. szept. 29. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

turmix

szilvábol szilvás gómboc

2013. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Süti, eper- vagy szederkrémmel... Én személy szerint egyfajta pudingnak is meg tudnám enni, pl. chia-maggal sűrítve. De lehet, hogy az sem kell hozzá, a meggy pl. elturmixolva automatikusan pudinggá áll össze, lehet, hogy más gyümölcsök is megcselekszik ezt.
2013. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szilváslepény (kevert tészta) de szederrel keverve is finom lenne.

Rizspuding sok-sok gyümölccsel.

eperből natúr joghurttal, mézzel turmix.

DE! azért én jól átgondolnám, hogy, amiket koranyáron eltettem a fagyóba, érdemes-e, most hirtelen kipaterolni :)

2013. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj cobbler-t!

Bármilyen gyümölcsből lehet, tök egyszerű, gyorsan megvan és isssteni!

[link]

[link]


Ha van egy kis fagyi is a fagyasztóban, mindenképp tegyél mellé egy gombóccal :)

2013. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatsz belöle vegyesen vagy külön-külön lekvárt is.
2013. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kekszalapu turotorta szederrel es eperrel a tetejen isteni finom!!! Szilvabol gomboc, szilvas tejespite, fahejas szilvas lepeny. Ezenkivul csinalhatsz epres-szedres crumblet, vanilias epres szeletet vagy piskotat. A szeder finom sajttortahoz is.
2013. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek! (ezek tavalyi gyümölcsök...)
2013. szept. 30. 06:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor irány a sütő:) de a lekvárfőzés is jó ötlet, így továbbra is megőrizheted ezeket a finomságokat.
2013. szept. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi :D!
2013. szept. 30. 17:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Vegyes gyümölcs főzelék lehet belőle.Én gyümölcsjoghurttal szoktam besűríteni.Olyan ízesítésűt teszek bele,amilyen gyümi éppen nincs a főzelékbe.Ha tisztán meggyből főzöm,akkor megy hozzá a málna vagy az erdei gyümölcs ízű,almaszószt meg őszibarackossal készítem,isteni finom.
2013. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!