Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Nutella-krémes torta esetébe...

A Nutella-krémes torta esetében kell-e keverni a mogyorókrémet vagy kenhetem egyenesen a piskótára?

Figyelt kérdés
A párom nagyon szereti a Nutellát, ezért ilyen tortára gondoltam. Még nem próbálkoztam a sütéssel, ezért minél egyszerűbben szeretném megoldani ezt is és az összerakást/diszítést is. A kérdésem az, hogy a Nutellát kenhetem direkt a piskótalapra vagy össze kell keverni valamivel? Nem lesz száraz a lap tőle, mint ahogy a mogyorókrémes kenyér is beszívja azt egy kis idő után?
2013. okt. 2. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Rá lehet kenni, de nem lesz igazán jó. Vagy felvert tejszínhabbal lazítsd kicsit vagy olvaszd fel tejszínben a nutellát és hűtsd vissza. Utóbbihoz több nutella kell.
2013. okt. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Magaban nem lesz jo. En a nutellat tejszinnel botmixerezem,majd teszek meg hozza tejszinhabot vagy feherjehabot. Igy puha a piskota is,szaftos a kremtol,es nem lesz szaraz,darabos a toltelek se.
2013. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!