Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A rántott hekket hogy szoktáto...

A rántott hekket hogy szoktátok ízesíteni?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy lehet panírozás előtt sózni,borsozni ? Illetve még mit szoktatok esetleg rátenni ?
2013. okt. 4. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
vegetát kevés oljban elkeverek 2fej zuzott fokhagymával..
2013. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
73%

Én paprikát és kevés sót szoktam bele rakni.

Kovi ubival tálalom.


Néha szódával (másfajta vad hal esetén esetleg kis sörrel) készített palacsinta bundát is szoktam használni. Ízlés kérdése.


Kocka büfében, B.almádiban nagyon finoman csinálják.


Vegetának már az illatától is hányingerem van annyi helyen használják és teljesen jellegtelenné teszi az ételt számomra :(

De ízlés kérdése!


Jó sütögetést!

2013. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 doboszoli ***** válasza:
100%

Az "igazi" hekk nagy kedvencem. Ám vigyázat, ma már minden vackot eladnak hekknek, aminek nincs feje, és fagyos...

A kiengedett halat alaposan besózom, (lángosos és halsütő cimborám éjszakára fagyosan sós hideg vízbe rakja a másnapi sütnivalót)majd néhány óra múlva megkóstolom, ha kell átöblítem. A sósságot hala válogatja, érdemes megnyalni... Borsozom. (nekem a haltól a fokhagyma idegen)

Ezután sűrű palacsinta, vagy sör(orly) tésztába mártva, előtte lisztezve, forró zsírban kisütöm. Friss kenyérrel, savanyúval, jóféle könnyű rizlinggel fogyasztom, hiszen "átkozott a hal a harmadik vizében".))

2013. okt. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ritkan eszem,nem a kedvencem. En csak sozni es borsozni szoktam,hozza sult krumpli,ketchup vagy majonez. Masik variacio a rizs es savanyusag hozza.
2013. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zincsenkó László ***** válasza:
Fokhagymás sós tejben félóráig áztatni,lecsöpögtetni és roston sütni! Jó étvágyat!
2014. júl. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!