Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Laktózos vagyok, zéró toleranc...

Laktózos vagyok, zéró toleranciás. Eddig Liga margarint ettem, de most vettem egy Delma Extra light, mert változatosságra vágytam. Nem lesz tőle bajom?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal ez mindkettő margarin, tehát növényi eredetű.Laktóz pedig tejben van, tehát nem hinném, hogy bajod lenne
2013. okt. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jól tudod, mert sajnos laktózos az összes margarin. Eddig csak a Ligát ettem, de most azt hallottam, hogy a Delma light nem. Már tudom, hogy nem bánt ,mert tegnap kétszer is ettem belőle, és nem lett semmi bajom.
2013. okt. 6. 07:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Oh :( Tényleg nem tudtam.

Lehet, hogy akkor valami egész más jellegű alternatívát kéne keresned: mogyorókrém esetleg?

2013. okt. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nabilah válasza:
Persze eheted nyugodtan...de a delmából csak a lightosat vegyed...Egyébként van nagyon finom laktózmentes vaj is,olyan mint a tea vaj...nagyon finom ha jól emlékszem auchanban vettem...tescoban nem láttam.Én is laktózérzékeny vagyok évek óta ;-)....Egyébként a semmelweis egyetemre ha bemész 500ft-ért kapsz egy kiskönyvet /de talán még le is tölthető a netről/ amiben laktózmentes élelmiszerek vannak...Például a felvágottak közül a pick,délhus,csabai termékeket tudod enni....de nagyon sok minden van benne még....
2013. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem pick tavaszi felvágottat. Aztán ráolvastam a gépen, és kiderült, hogy laktózos. Most már a pick-nél is el kell olvasni a dolgokat ezek szerint. A delma tényleg jó. Semmi bajom tőle.
2013. okt. 25. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!