Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Piskota kesz tortalapra...

Piskota kesz tortalapra talaltam a kamramban, de 3 hete lejart a szavatossaga, te meg felhasznalnad?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem penészes és és ha az íze nem rossz akkor talán igen...
2009. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem. Csodálom, hogy még nem penészes.

Szerintem kukába vele!

2009. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem,boltban sem venném meg a 3hete lejárt terméket,de gondolom Te se vagy másképp ezzel...
2009. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én amúgysem szeretem a gyári piskótalapot!Szerintem ne kísérletezz vele!
2009. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Dobd ki.Mi apiskóta legfontosabb alkotóeleme?A TOJÁS! A szalmonella meg nem jönne jól senkinek!
2009. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy gyári piskótalapban olyan sok tojás lenne. Bontsd ki, nézd, szagold, kóstold meg, ha minden okés vele, és pl somlóinak felhasználnám.
2009. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem penészes, nem büdös megcsinálnám. Tojást meg tudjátok mikor látott az...Egyébként átlagosan mennyi a szavatossági ideje??? Mert ha több hónap akkor tuti jó még!
2009. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Winner of Royal Hill válasza:

Fel bizony! Ha eddig hónapokon át nem volt baja akkor pont 3 hét alatt fog elromlani...

Régen boltunk volt, minden lejárt terméket mi ettünk meg,soha semmi bajunk nem lett.

Nem voltunk/vagyunk olyan gazdagok,hogy minden ami lejárt kihajigáljunk.

2009. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!