Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti a toros káposztát kanállal,...

Ti a toros káposztát kanállal, vagy villával eszitek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Villával természetesen.
2013. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kanálal .
2013. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felénk falun villát evéshez nem nagyon szoktak használni, mindent kanállal esznek. A húslevest is, toroskáposztát is, a töltött káposztát is, meg a csirkepörkölt-csőtésztát is...

Az már más dolog, hogy aki eljárt városba, vagy étterembe, az "kulturáltabban" étkezik. (A főételt, ha tudja, villával eszi.)

2013. okt. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tosorkáposztát villával, mert hosszú a káposzta szál benne, és a kanállal nem praktikus illetve kényelmes felszedni. Tölöttkáposztát pedig kanállal, mert azt a kanál méretére tudom szelni.
2013. okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindent kanállal eszek.
2013. okt. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 doboszoli ***** válasza:

Nálunk kötelezően ki van téve a lapos-mély tányér, kés-villa-kanál az asztalra, akkor is ha nem mindre van szükség az adott étel fogyasztásához. Valahogy nekem így "teljes" a terítés.

A toros káposztát "lucskosan", gyengén berántva szeretem, ennél fogva nekem kanál dukál hozzá.

2013. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mélytányérból kanállal. (fél csomag papírszalvéta is kell mellé... :D)
2013. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!