Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nalatok milyen gyakran kerul...

Nalatok milyen gyakran kerul az asztalra suti vagy edesseg? Minden ebed utan van desszert? Vagy akkor mikor eppen megkivanjatok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 22:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%

Ritkán. Akkor is leginkább leves után, második fogásként. Mondjuk havonta egyszer, hétvégén, de leginkább ünnepekkor.

Ha minden ebéd után lenne desszert (vagy minden nap ennénk valami édeset), akkor előbb-utóbb elhíznánk, hosszú távon pedig számolnunk kellene cukorbetegséggel is. (Én nem akarom inzulinozni magam...)

2013. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk minden vasárnap.
2013. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%
Minden nap! :)
2013. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Klasszikus süteményt vagy tortát hetente-kéthetente sütök, néha sűrűbben. Egyébként szeretek sütni, de hát el is kell fogynia annak :) Amikor van, akkor 1-2-3 napig eszegetjük hol uzsonna gyanánt, hol ebéd után.

Három-négy hetente van gulyásleves, jó kiadós, ilyenkor utána csak valami kisebb dolog jön, mint fánk, kalács, palacsinta, sokszor lángos, valami kelt, vagy hasonlók.


Nyaranta hétvégi ebéd után kávézunk, jegeskávézunk, hidegebb időben meg teázunk, forrócsokizunk, emellé szokott lenni valamilyen házi sós vagy édes keksz.

2013. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Amikor jobban futja akkor sűrűbben mondjuk hetente 1x sütünk +csokit meg chipset vásárolunk.Ha nincs pénz akkor havi 1x van süti csak.
2013. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Kb 2x egy honapban. Akkor sutok sutemenyt, de annyira nem vagyunk edesszajuak hogy fele annyi cukrot szoktam hasznalni mint amit a recept ir. Mondjuk a ferjem azert szokott ritkan hazahozni 2 szelet gyumi tortat. Na szoval mikor ritkan megkivanjuk. :)
2013. okt. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

A testem egy szentély! :)

Heti 1x engedem meg neki a sütit. :)

Inkább gyümölcsöket, sajtokat, salátá szoktam desszertnek.

2013. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

Amikor megkívánom. Mostanában naponta minimum egyszer. Ilyen kis gyors, serpenyős cucc, amihez remekül megy a házi baracklekvár (a csokiszósz is, de amióta nincs itthon méz, nem tudok igazán jót csinálni)...

Ilyen korszakom van, no. De mivel fogyni akarok és nem szeretem, ha a szénhidrátbevitelem magas, megpróbálok leszokni erről, amire az egyetlen módszerem az, ha ketogén napokat próbálok tartani (majdnem sikerül). Akkor is eszem édességet, de ritkábban és legalább szénhidrát nem sok lesz benne :D


Konkrétan sütőben sütött süti néhány hetente van, régebben évi párszor volt. Pár perces mikrós vagy serpenyős van inkább, s a nem főzött-sütött édességek, pl. a banános csokipuding :)

2013. okt. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Hétköznap nem is ebédelünk itthon, de 2-3 naponta eszünk valami nasit. Főleg a párom, ő csupa izom, nem látszik rajta, rám sajna már attól is felszaladnak a kilók, ha csak ránézek a zacskóra, úgyhogy olyan is szokott lenni, hogy átmegyek a másik szobába és mondom, hogy szóljon, ha végzett :D

Hétvégén valami szokott lenni. Néha mi sütünk, de mostanában inkább vendégségbe megyünk, mindkettőnk családjában rengeteg az őszi születésű :)

2013. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Én naponta többször eszem csokit, kakaót, kávét, diétás kólát, pászkát.
2013. okt. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!