Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet kaliforniai paprikával...

Lehet kaliforniai paprikával lecsót csinálni? Milyen lenne az? :D

Figyelt kérdés

2013. okt. 17. 13:02
 1/8 anonim válasza:
A kaliforniai paprika édeskés. A tv paprika nem. Egyszóval, édes lenne a lecsód! :D
2013. okt. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam, de csinált már valaki ilyet? Lehet hogy finom lenne :)
2013. okt. 17. 13:09
 3/8 anonim válasza:
Nem tudom, kedves. Sosem próbáltam, de ha kipróbáltad írd már meg milyen! :) ( Első voltam)
2013. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Múltkor kápiával csináltam, az is édeskés. Fel se merült bennem, hogy ne lenne jó, nyilván az lett. De az én lecsómban úgyis csak nyomokban szerepel paprika...


Az édességgel nem lehet gond, a curryben is vannak édes dolgok, akár gyümölcsök is... Sok más édes zöldség is van, pl. répa, borsó, teljesen jók :) S ha a zöldségpüré kibírja a sütőtököt, a lecsó ne bírná az édesebb paprikákat? :D Persze ízlések és pofonok.

2013. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szinte mindenhez kaliforniait használok, mert itt külföldön ahol élek szinte ismeretlen fogalom a tv paprika. A kaliforniai finomabb sokkal. Nagyon jó a lecsóba is:)
2013. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Évek óta a kaliforniait használom lecsóba is, szerintem kimondottan finom, kicsit talán édeskésebb, de nem annyira kemény a héja, és sokkal könnyebben emészthetö.
2013. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Finom belőle. Sokkal húsosabb, mint a tv paprika. az tény, hogy kicsit édesebb, de a lecsóban szerintem annyi kell is pláne, ha a paradicsom nem kellően édes.

Volt már, hogy vastag színes almapaprikából csináltam lecsót. azzal is nagyon finom volt, pont a húsossága miatt.

2013. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 doboszoli ***** válasza:
Kaliforniaiból még nem próbáltam, de az tuti, hogy a lecsóhoz megszállottan vadászom a már színesedő, vastag húsú, esetleg kissé fonnyadt, vastag húsú TV paprikát.
2013. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!