Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi történt a kenyérsütőgépemmel?

Mi történt a kenyérsütőgépemmel?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja kaptam egy kenyérsütőgépet. Minden szép és jó volt. Egyelőre 3 bevált receptem van, amik nagyon jól is sikerültek. A kenyér szépen megkelt, megsült, isteni volt.


Kb 1 hónapja bármit csinálok, nem jön fel rendesen, csak a sütődobozka feléig. Nem szalonnás, nem vacak, hanem finom, de nagyon kicsike. Semmit nem változtattam. Az élesztő mindig friss, akár rendes, akár szárított kell bele. Mi történt? Járt már így más is?



2013. okt. 21. 14:39
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem használsz másfajta lisztet?
2013. okt. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már azt is próbáltam. Újítottam is, variáltam is.

Kb 2 hétig mindent az eredeti dolgaim alapján csináltam, nem volt jó. Utána változtattam, az sem jó. Rendesen malomban voltunk lisztet venni, az se jött be.

2013. okt. 21. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt : A férjem ért az ilyen dolgokhoz ,és szét szedte az egyik fütöszál,és hőelvezető szál / így mondják ment tönkre / nem melegítet ez miatt annyira hogy normálisan feljöjjön atészta : ilyen nem lehet kapni így a gépepet kukáztam..

Remélem nálad nem ez a baj .

2013. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj, remélem is. Megmondom őszintén, a hétvégén mondtam a páromnak, hogy tuti a gépnek lett baja. Nem létezik, hogy amit heteken át jól csináltam, azt egyik napról a másikra elrontok, de mindig. Most is! isteni illata van a kakaóskalácsnak, de olyan kicsike....
2013. okt. 21. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki, hogy dagasztás után kiveszed a tésztát és meleg helyre teszed, ha akkor szépen megkel, akkor a gép romlott el.
2013. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kipróbáljátok az utolsó válaszoló ajánlatát, és bebizonyosodik, hogy a géppel van baj, akkor ne szedjétek szét, hanem irány vissza boltba a garanciapapírral.
2013. okt. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!