Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi történt az Orsi virslivel?...

Mi történt az Orsi virslivel? Régen faltam most meg ehetetlen. Vagy csak én lettem válogatós?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 00:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem.


Mindent butítanak, én már 3 éve nem vásárolok semmiféle húskészítményt max füstölt pácolt dolgot, vagy olyat amit megkostolhatok előtte. (krémeket semmiképp)


Van most egy kolbász amit imádok, viszont egy pár 500 ft belőle. Kozári füstöltkolbász.

2012. márc. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

A tescos virsli is ehetetlen..


Nem tudom mi van benne de aaz egy kilóhoz vagy 35 deka sót raknak, így azt se érzi az ember, ha traktorbelsőt daráltak bele!


Egy pár után már hasmenésem lesz, akármilyen frisset veszek belőle.

De az a vicc, hogy a kutyám is befosik tőle!


Tescos húscuccokkal jobb vigyázni...

2012. márc. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon durva minőség romlás volt az elmúlt évek alatt. Én most már maszek hentesnél készült virslit veszek, annak olyan az íze mint régen.
2012. márc. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ca. 3 éve vettem, akkor borzasztó volt, 2 éve egy rokonomnál ettem, akkor meg egészen jó volt. Úgy tűnik, hogy a minősége igencsak ingadozó.

Én sosem veszek, egyszer elég volt, nem akarok kockáztatni, van sok más féle is, azokból választok.

2012. márc. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 doboszoli ***** válasza:
90%
Mióta az ipari kuttert(aprítógép) feltalálták a nagyüzemi gyártásnál nincs "ehetetlen" alapanyag, csak szegényes fantázia...D) Ápol, és eltakar.
2012. márc. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Nemcsak az Orsi virsli, sok minden más is egyre rosszabb minőségű, kenyerek, pékáruk, felvágottak, sonkák, emelkedő áron egyre rosszabbak. :-(
2012. márc. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos így igaz, nagyon leromlott a minősége. Én kb 2 éve tapasztalom ezt. Tavaly még jóízűen megtudtam enni az Orsi virslit de 2 hete vettem 1 csomagot és hát nem voltam el ájulva az ízétől....

Ezek a sima natúr olcsó virsliket már 2 éve nem lehet megenni. Én Szlovákiából hozatok virslit mert az még olyan mint a régi. Ha úgyvan még a tescos sajtos vagy füstölt virslit is megeszem mert még az is ehető, ahhoz képest hogy tescos. A párizsik közül is ha jóízűt akar enni az ember abból a drágábbat javasolt megvenni mert nincs úgy teli szójázva és nincs "műanyag" íze sem. Én többnyire selyemsonkákat veszek, mert vannak jóáron és még azok ehetőek.

A saga virsli is még ehető igaz hogy nem egy olcsó dolog de szerintem már az sem a régi de még jó ízűen lehet enni. Az Orsi meg teljesen más lett.

2012. márc. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos az árak emelkedésével egyenes arányban romlik az élelmiszerek minősége is, pedig pont fordítva kellene lennie. A gyártók már nem a minőségre törekednek (tisztelet a kivételnek), hanem a minél nagyobb haszonra.
2012. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaj, ne is mondd! Tegnap este debrecenit ettünk (azaz csak próbáltunk enni) a főzelékhez.

Jól is nézett ki, viszonylag drága is volt, régebben finom is... erre olyan ehetetlen moslék volt, hogy komolyan, felháborító! Iszonyatos íze volt, állítom, hogy a macskakajának jobb íze van. Tele volt mindenféle mocsokkal (ilyen zsír és bőrkockákkal, mócsingokkal) eközben viszont mállott szét az egész. Komolyan, el sem tudom mondani mennyi bajom volt vele, rémes volt.

Pedig régen nagyon finom volt, mindig ezt vettük (márkát nem tudok mondani, mert a húsboltban vettük ismerősnél és ezt csak sima nejlonzacskóba teszik.


Amúgy bár nem ide tartozik a kiflik minősége is szörnyű újabban, a kenyereknek penész ízük van, a sajtok pedig penészesek! Már a hatodik sajtot veszem, ami rossz ízű, vagy ha oldalról ránézek látszik, hogy kezd képződni rajta a penész. Sajnos a boltban sokszor nem tudom annyira megvizsgálni, ráadásul nem is ugyanott vettük őket...


Virsliből mi a hentesnél veszünk (ez nem műbeles, főzve nagyon finom, mennyei!), nevét ennek sem tudom, mert nincs kiírva, mi meg úgy kérjük, hogy a szokásosat...

De ami a múltkor még finom volt (remélhetőleg most is az) az a Füstli! Vagy ezek az ízesített füstlik, mediterrán, sajtos stb. Azt hiszem a Saga gyártja, de nem tudom hirtelen.

Eleinte nem volt szimpatikus, hogy a műanyag csomagolásban főzzem, de aztán beadtam a derekam. Nem eszünk ilyet gyakran + úgy is káros már minden, ettől a kicsitől csak nem lesz bajom... Nagyon jó íze van, de gondolom ha csomagolás nélkül főzöd is finom. Egyszer találtam egy olyat, amiben volt valami csontdarabka (majdnem letört a fogam), de amúgy nem szokott vele ilyen probléma lenni, sőt még főzés nélkül, frissen kivéve a tasakból is finom.


Egyébként van egy olyan érzésem, hogy lassan kézbe kell vennünk a dolgokat. Lassan már tarthatatlan, hogy ennyire leromlott az élelmiszerek minősége.


Volt egy kedvenc cukrászdám, onnan se hozok már semmit, mert a sütemény savanyú, vagy rossz ízű, meg egyáltalán. Épp ma reggel dobtam ki a tegnap vásárolt termékeket, mert egyszerűen ehetetlenek! Pedig én nem vagyok ilyen finnyás, mivel nem élünk túl jó anyagi körülmények között, mindent próbálunk hasznosítani, elfogyasztani. De ez már egyszerűen felháborító, annyira rossz volt, hogy el sem tudom mondani, micsoda düh fogott el, nem bírtam magamba gyűrni, megelégeltem a dolgot.


Egyébként most jut eszembe. Amit pár hete vettünk virslit, az is Orsi volt és nekem sem ízlett. Az állaga is megváltozott...

2012. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7%
jaj gyerekek! ne találjátok ki ezeket a marhaságokat. nem romlott a minősége. te vagy a válogatós 34/N
2012. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!