Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Darált húsból mit csináljak...

Darált húsból mit csináljak szerintetek? (fasírton kívül)

Figyelt kérdés
nincs itthon sok minden szóval köretnek vagy tésztát vagy rizst tudok csinálni így nem tudom ,hogy tudnám megcsinálni a darált húst ,hogy menjen valamelyik körethez. jó és finom ötleteket várok:) előre is köszönöm a segítséget
2013. okt. 22. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Alföldi szelet :

A darált húst füszerezd ,apróra vágott petrezselyem ,só ,bors , fokhagyma kevés törött paprika ,1 tojást keverj hozzá kevés zsemlemorzsát : csinálj belőle tenyérnyi lapos masszát : Panérold ki majd bő forró olajban süsd ki .

2013. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem :) : [link]
2013. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Esetleg ha van otthon babkonzerv, tudsz csinálni csilis babot. Isteni finom! :)

Illetve, szerintem szinte bármilyen zöldségfélével el tudod készíteni a darálthúst, rizzsel biztosan finom, csak el kell találni a fűszerezését. :3

2013. okt. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy makarónit :)
2013. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van elég fűszered egy finom bolognait,én most készítettem illetve laktam jól vele:) Kisboltba meg paradicsomért vagy parikonzervért és sajtért gondolom le tudsz ugrani pár száz forint.
2013. okt. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ha van a mélyhűtődben valamilyen zöldség, akkor a darált hús a rizzsel és a zöldséggel finom rakottas is lehet.

2013. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is rakottat készítenék.

Ha más nincs, födő alatt fűszerekkel puhára párolnám.

Megfőzném a makarónit, vagy akármilyen tésztát.

Zománcos tepsit zsíroznék, tejfölöznék, annak az aljára a kifőzött tészta egyik fele, majd rá a darálthús, és beborítva a tészta másik felével. Tetejére ismét tejföl + reszelt sajt = be a sütőbe!

2013. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

"Alföldi szelet :

A darált húst füszerezd ,apróra vágott petrezselyem ,só ,bors , fokhagyma kevés törött paprika ,1 tojást keverj hozzá kevés zsemlemorzsát : csinálj belőle tenyérnyi lapos masszát : Panérold ki majd bő forró olajban süsd ki ."


Alföldi szelet... Beszarok... Ennyire ne legyünk már képmutatóak! Ez a fasírt bazzeg!

2013. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
töltött paprika, paradicsomos húsgombóc
2013. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!