Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az mi amit a sushira szoktak...

Az mi amit a sushira szoktak tekerni?

Figyelt kérdés
Az ehető? Honnan lehet olyat szerezni? Esetleg mivel lehetne helyettesíteni hogy úgy nézzen ki?
2013. okt. 24. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az algából van ha jól tudom. Gondolom összepréselik, és úgy lesz olyan lap szerű. Valami kínai ételeket árusító üzletben nézted?
2013. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szárított alga lap, eredeti nevén nori lap. lehet neten is rendelni, de én pl egy kisvárosi bio boltban találtam. az ecetes gyömbért ezerszer nehezebb beszerezni (és drágább is)


980 ft egy csomag (legalábbis amit én vettem) és 10 db lap van benne (magas jód tartalom miatt napi egy lap elfogyasztása javasolt csak) de ebből akár 20 sushi tekercset is tudsz csinálni (félbe vágod a lapokat, hogy ne legyen olyan vastag a feltekerés)

2013. okt. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alga.
2013. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És nem tudtok valamit ami esetleg úgy néz ki és ehető?
2013. okt. 24. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
A nori ehető, én pl nagyon szeretem. Tescoban is szokott lenni.
2013. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az a helyzet, hogy nem akarsz szárított alga lapot venni, és mondjunk neked valamit ami úgy néz ki és ehető?


Tekerd bele sóskalevélbe..

2013. okt. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nori lap. Ázsiai üzletekben, webshopokban megvásárolható, nem drága, csak nem jön szembe minden ABC-ben. Én nem helyettesíteném.
2013. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!