Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csak mandulaliszttel készíthetem?

Csak mandulaliszttel készíthetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A legtöbb macaron recept mandulalisztet ír, sőt én csak azzal találtam. De az piszok drága nekem pedig több 250 csokisat és 200 vaníliásat és 50 citromosat kell készítenem, ami igen foghúzós lenne.


Mivel pótoljam ami olcsóbb? Sima liszt nem jó bele? Több cukrot teszek bele és kevesebb lisztet?


2013. nov. 19. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Azt tudod hogy a macaron az egyik legnehezebben elkészíthető sütemény, ami elsőre senkinek nem sikerül? Sajnos a kérdésre amúgy nem tudom a választ.
2013. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Csak a mandulaliszt jó:(
2013. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
37%
2013. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen csak a mandulaliszt jó, avagy finomra őrölt mandula.Ebből lesz igazi macaron.Helyettesíteni ugyan lehet más finomra őrölt diófélével, de abból már nem macaron fog kisülni.Liszttel abszolult nem helyettesíthető.A macaron készítés egyébként valóban nagy odafigyelést, és gyakorlatot igényel, de legalábbis olyan készítőt aki otthon van sütkérezésben.
2013. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Első

3. éves cukrász vagyok tudom mi a macaron csak itthon még nem készítettem....


második

ez szomorú


harmadik köszi már olvastam ;)

2013. nov. 19. 16:55
 6/9 A kérdező kommentje:

Negyedik köszi :)


Suliban teljesen más volt nagy mennyiségben, kíváncsi vagyok mi lesz itthon, rendezvényre kell, csak nem szúrom el :)


Köszönöm a válaszokat :)

2013. nov. 19. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

"3. éves cukrász vagyok tudom mi a macaron csak itthon még nem készítettem...."


Hát ezt nehezen hiszem el rólad ez a kérdés után: "Sima liszt nem jó bele?"


Látszik, hogy fingod nincs a macaronról, ha EZT a kérdést képes voltál feltenni...

2013. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne akard tudni a cukrászdák 99%ában mit mivel pótolnak.... csak ha nagyon vitatkozni akarsz....
2013. nov. 20. 15:13
 9/9 anonim ***** válasza:
39%

Hidd el, hogy tudom...

Látom, nem ért5ed a válaszom.


Ha tudnád, mi az a macaron, akkor azt is tudnád, hogy a sütemény jellegéből adódóan a mandulalisztet maximum más olajos magvak őrleményével helyettesítheted... de búzaliszttel semmiképp!

2013. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!