Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik menü a jobb?

Melyik menü a jobb?

Figyelt kérdés

A:

Frankfurtileves

Székelykáposzta

Lekváros palacsinta


B:

Burgonyapüré,halrúddal és csemegeubival

Tojásleves

Krémes


C:

Zöldséges rizs,fasírttal és almapaprikával

Lebbencsleves

Mignon


2013. nov. 24. 23:21
 1/9 Dwight Schrute válasza:

B

Palacsintát szeretem, de káposzta után HA fizetnének se ennék.

2013. nov. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Halrúd: ha viszonylag normális minőségű, és nem "robbantott hal" van benne, hanem egyben a hal, akkor OK.

Tojáslevest, lebbencslevest nem szeretem, a

"zöldséges rizs fasírttal" kicsit ijesztően hangzik. A rizs a főétel, és a fasírt csak úgy díszítésnek vagy köretnek van ott? egyébként száraz fasírt száraz rizzsel elég rossz kombináció.

Az A menüben mókás, hogy a kelkáposztás leves után székelykáposzta jön, de az lenne az egyetlen ehető kombináció számomra, de rémes menzás emlékeket okoz a menüsor olvasása.

2013. nov. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon trükkös, mert mindegyikben van valami, amit imádok és egy olyan, amit utálok. Talán az A, amiben minden jó, de a frankfurtileves után a székelykáposzta kicsit szerintem furcsa.
2013. nov. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
B, C nagyon jók az A -ban nem passzol a frankfurtileves és a székelykáposzta .
2013. nov. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Külön-külön mind finom, de a párosítások nálam nem jönnek be, egy kicsit variálnék rajta:


A-nál, ha káposzta leves, akkor utána a székelykáposzta helyett pl. a burgonypüré halrúddal + csemege ubi.


B-nél a tojásos leveshez raknám a zöldséges rizs fasírozottal


C-hez lenne akkor a lebbencs-leves + székelykáposzta


A sütik oké!

2013. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

B vagy C

Az A azért nem tetszik, mert a leves és a második szerintem nagyon nem passzol egymás után

2013. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A B a legszimpatikusabb a lehetosegek kozul,de a krumplipure es a kremes valahogy nem az igazi. Csinald inkabb sult krumplival.:)
2013. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szinte egyik sem igazán jön be . Tényleg nálam is mindegyikben van olyan amit szeretek,és amit nem . A-ban a levest nem szeretem,B-ben ha a hal jó minűségű,akkor ok,tojáslevesért nem vagyok oda,és a krémesért sem , C-ben a mignont enném csak meg :D
2013. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik sem az igazi. Az A-ból semmit nem szeretek, a B-ből és C-ből levest nem, egyébként elmennek.
2013. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!