Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött húst én mindig sok...

Töltött húst én mindig sok petrezselyemmel csinálom. Viszont elfogyott a fagyóból és frisset már nem igazán lehet kapni. Jó hozzá a szárított is? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
háttt közel sem lesz olyan íze sőtt......egyenesen borzalmas lesz!!!!én nem szerettem a száritottat max levesbe.tuti nem tudsz venni frisset lehet kapni tesco és hasonlókban cserepeset?
2009. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs más, persze az is jó, de elég "erőtlen". De ha van otthon zellerleveled, azzal is pótolhatod. Vigyázz, mert abból sokkal kevesebb kell!
2009. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Piacokon lehet kapni azért még, Nekünk van a kertben is.

Szerintem jó azért a szárított is, csak sok kell bele, és van ilyen kis ízkocka petrezselymes (nem tudom maggi vagy knorr), de az is elég jól fel szokta dobni az ételt.

2009. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen, már kezdtem lemondani a töltött husiról, de szerencsére találtam nálunk a cba-ban:D


de azért köszi a válaszokat

2009. nov. 20. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
A szárított petrezselymet áztads be egy kis vízbe,de jobb levesbe,ha megszívta magát,akkor teheted a töltelékbe.De helyette tehestz a töltelékbe kevés majorannát is,az is jó ízt ad neki.
2009. nov. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most már nem segít, de egy hónap múlva már nem lesznek ilyen gondjaid: vegyél 1 zacskó magot (30-55 Ft között kapható bármelyik multinál) és egy közepes cserépbe (ha sokat használsz, nagyobba, vagy akár egy kisebb virágládába) vesd el. A konyha ablakom dél-keleti fekvésű, legtöbbször a külső párkányon is áttelel, ha nagyobb hidegek jönnek, behozom a belső párkányra. HAngulatos és hasznos is :=)
2009. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a magos ötletet! jó ötlet
2009. nov. 21. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!