Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tehetek a tepsis burgonyáv...

Mit tehetek a tepsis burgonyával, ha túlságosan szárazra sikerült?

Figyelt kérdés
Ez az első tepsis burgonyám, de sajnos nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna. Mivel lehetne feldobni, hogy ne legyen száraz? Kidobni nem szeretném. Köszönöm a segítőkész válaszokat!

2013. dec. 6. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatnál hozzá valami szószt, amibe lehet mártogatni.


Én szeretem joghurtos szószokat, úgyhogy én natúr joghurtba kevernék fokhagymát sót, borsot és azt kínálnám mellé


Vagy egy fűszervajat/margarint és azzal meglocsolnám és ahogy ráolvad jó lehetne. Vajat vagy margarint keverj ki sóval borssal és valamilyenzöld fűszerrel én szeretem a zsályát, rozmaringot, oregánot

2013. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

besamel mártásba keverj füstölt sajtot ,öntsd a burgonyára tedd vissza 10-15 percre a sütőbe .


vagy sima tejfölös chillis mártogatossal locsold meg a mikor tálalod..

2013. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Tejföl nem segít rajta?
2013. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tejfölbe kevés lisztet + jó adag zúzott fokhagymát, vagy reszelt sajtot (!) símára kavarsz, ráöntöd, visszadugod 5 percre, és minden oké!

Ez lesz a világ legfinomabb tepsis burgonyája!!! :)))

2013. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

2-3 tojást keverj ki tejföllel, fűszerezd még, ha szükséges.ezzel locsold be alaposan a krumplit, hogy jól becsurogjon mindenhová. Reszelt sajtot is tehetsz rá, pláne egy kis füstöltsajttal nagyon finom lenne.

Vissza a sütőbe csak a sajt ráolvadásáig.

2013. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csinálj hozzá valami mártogatóst vagy szószt!

Vagy ehetitek ketchuppal, mustárral, majonézzel is!

2013. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!