Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Teljesen íztelen mézeskalácsot...

Teljesen íztelen mézeskalácsot meg lehet valahogy javítani még?

Figyelt kérdés
Sajnos feleannyi mézet tettem bele. Nem ragadt a tésztája (annyira), kisütöttem egy adagot, és valami íztelen, kenyérfélét kaptam. Maradt egy rakat tésztám még, dobjam ki? Ja, mézem már csak egy icipici van!
2013. dec. 10. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Valami jó édes krémet/mázat tegyél a tetejére és jó lesz.

De ha kenyér íze lett akkor meg tedd félre reggelire.

Vagy dobd ki.

Több ötletem nincs :)

2013. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen fűszereket tettél bele ,és mennyit ? Szerintem nem annyira a méz a lényeg,tegyél bele még a fűszerekből !
2013. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szegfűszeget, gyömbért, fahéjat, citromhéjat, kakaót. És persze cukrot, mézet. Megpróbálom még azt, hogy teszek bele több fűszert, mert igazából nem érzem őket egyáltalán... De nem lesz egyszerű meló, hiszen a tészta már összeállt... :( Max. lakásdísznek jó lesz
2013. dec. 10. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a fűszerek hiányoznak abból, próbálj meg még hozzáadni, újra összegyúrni, és pihentetni egy napot. A meglévő kis mézet is tedd hozzá.
2013. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, dupláztam, belegyúrtam, megsütöttem... Hááát... Így is tiszta liszt íze van, meg szegűszeg :D Sajna a kukában landol...
2013. dec. 10. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!