Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tippek, trükkök vannak,...

Milyen tippek, trükkök vannak, hogy az egyszerű, olcsó ételek menőnek tűnjenek?

Figyelt kérdés

Háttérsztori: spórolnunk kell, mert jelenleg nincs munkám, ezért most mindig főzök, lehetőleg viszonylag olcsó dolgokat. Tegnap bolognai pennét, amit tepsiben összesütöttem egy kicsit (így eltitkolva, hogy a hús felét kispóroltam), és mivel volt itthon valami pocsék ízű paradicsom, rákarikáztam a sajt alá, hogy fogyjon. Kevesebb sajtot is raktam, mint szoktam.

A végeredmény pedig valami hihetetlenül jól nézett ki, tényleg mintha valami menő étteremben készült volna. És nem csak én láttam így, a fiúk is megdicsérték, hogy mennyire jól néz ki (pedig általában, mivel farkaséhesek, csak belapátolják gyorsan).


Szóval milyen ilyen ötletek vannak még? A paradicsomkarikázás bevált, de más meg nem jut eszembe :(


2013. dec. 11. 09:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De igazából a kérdésem nem annyira a spórolásra vonatkozott (azt tudok, még úgy is, hogy muszáj minden napra valamilyen húsos ételt csinálni), inkább a tálalásra. De majd azért kísérletezem :)
2013. dec. 12. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!