Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Túl sok lett a bazsalikom a...

Túl sok lett a bazsalikom a pörköltben (gomba-csirke). Hogyan tudok javítani rajta?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináld meg paradicsomosra par.pürével, vagy tejfölös/tejszínesre.
2013. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van benne már tejföl is, meg paradicsom is:D

Ha visszateszem a gázra és csinálok még egy habarást, meg belerakok néhány paradicsomot, biztos rendben lesz. Köszönöm!

2013. dec. 14. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Hát én azt vallom, hogy a bazsalikom, levendula, rozmaring,tárkony stb. az kertbe való nézegetni. Ételbe egyék a székelyek. Utálom az összes erdőszagu zöldfüszert. Egyszer zsüri voltam egy bográcsversenyen. Az egyik pörköltben boróka bogyó volt. Nem tudtam hirtelen azonositani, de rájöttem. Még másnap is felbüfögött az az utált iz. Szóval nagyar gyomorba magyaros füszereket. Szerintem.
2013. dec. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, a véleményed ellenére azt hiszem, továbbra is úgy készítem el, ahogy én szeretem.
2013. dec. 16. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!