Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretitek a franciasalátát?...

Szeretitek a franciasalátát? Finom?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel finom, szeretem XD
2013. dec. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Finom. Igaz, a krumplisalátát jobban szeretem, de 2. helyen a franciasaláta áll.
2013. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen finom
2013. dec. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem szeretem a majonézes salátákat, így nem finom szerintem.
2013. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én ebédre ettem 2 kávéskanálnyit de áhhh nem bírom elviselni...utána még a rantott hustol is elment a kedvem. :3 :(
2013. dec. 27. 18:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Ízlik, ha az ízlésemnek megfelelően van elkészítve :) Majonézzel többnyire nem, cukrossal pedig semmiképp. Anyám mindig mustáros tejföllel készítette, sok csemege uborkával. Nagy kedvencem volt.

Ma már nem eszem tejfölt.

2013. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tomy88trance ***** válasza:
Egyértelmű, jó sok majonézzel ,tejföllel ,nyami ,csak ugye az nem mindegy,hogy milyen vegyes zöldség van benne , a legjobb kombináció szerintem ez: kukorica, répa, zöldborsó, meg max egy kis krumpli, és persze párizsi :D
2014. jan. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nagyon szeretem, finom :)
2014. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!