Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyors, finom, mutatós sütik?...

Gyors, finom, mutatós sütik? Illetve mit főztök, süttök Szilveszterre?

Figyelt kérdés

Szilveszter reggel dolgozom 14:00-ig, hazaérek olyan d.u3, előtte lévő nap is melózok, annyi, hogy akkor d.u csinálok a virsli salit, francia salit, meg 31-én d.u sütök szilveszteri malacokat.

Mit süssek még szerintetek? Tepertős pogira gondoltam (van egy nagy zacsi tepertőm),de az idő igényes.. :/



2013. dec. 27. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek gyorsan megvannak : sajtos rúd ,sajtos rólo ,



Vendégeink leszner. 8 felnött 4 gyerek

lencse saláta /majonézes /

disznótoros tál : töpörtyü ,kolbász ,hurka ,disznósajt , májas hurka ,lilahagyma kenyér

fasirt golyók ,

sajt tál

baconbe tekert sült máj

fetával töltött paradicsom

kaszinó tojás

francia saláta

Hidegsültnek pedig : libamell vékonyra szeletelve ,csirkecomb ,töltött dagadó

Ezekhez csinálok füstölt sajtos kifliket amit mindenhez lehet enni .

süti : sajtos roló ,rétes,képviselő fánk

a többiek hoznak még sütit.

2013. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

bevált Sajtos róló receptet esetleg tudsz írni? Privátban is jó, ahogy jól esik

2013. dec. 27. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajtos roló :

A tészta sima boltban kapható leveles tészta ezt tekerem a roló formákra : kinyújtom és csikokat vágok belőle majd a leoljozott vagy vajazott formára tekerem .

a krém nálam : 25dkg tejszínes krém sajtba 15dkg sima reszelt és 15dkg reszelt füstölt sajtot2 evő kanál tejfölt keverek . Ezt töltöm a rolókba .

Mascarponét szoktam kikeverni :

2013. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ezt szoktam : Igaz ez kicsit macerásabb mint az első válaszolóé mert főzni kell a krémet .

[link]

2013. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tepertobol en tepertokremet csinalnek, bagettszeletekre kenve, zoldsegekkel jo kis partyfalat, raadasul elore is elkeszitheted!

Sos kategoriaba szuper turos- sajtos rudacska receptem van,ha erdekel szivesen leirom.

Edes sutiknel ajanlom a retest,persze bolti reteslapbol,akkor csak a tolteleket kell megcsinalnod. Illetve nepszeru es gyors a turofank, muffin, piskotatekercs, brownie, kokuszgolyo.

Egyebkent ajanlom a Tante Fanni bolti kesztesztakat,iden isteni vanilias kiflit keszitettem,mindenki dicsert,pedig csak szaggatnom kellett:).

2013. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!