Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készittek Szilveszterre?

Mit készittek Szilveszterre?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidegtálat többféle húsból, köztük fügével töltött sertés szűzpecsenyét, baconba göngyölve.

Majonézes és fiss salátákat, sajtmártogatóst.

Lesz szalonkocsonya is és természetesen majd virsli is.

Sütik aprók, sósak-édesek.

2013. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

majonézes lencse saláta,francia saláta ,

baconbe tekert sült máj ,fasir golyók,kaszinótojás ,

sajtal töltött pardicsom ,sajt tál,

Töltött dagadó hidegen vékonyra szeletelve

sült libamell szinétén hídegen szép vékonyra szeletelve

pogácsa , képvíselő fánk

január 1: dísznó toros tál lesz : töpörtyü,kolbász,hurka , disznósajt ,

vendégeink lesznek.

2013. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Vegetáriánus és normál chilis bab lesz, tejföllel, petrezselyemmel, friss házilag sütött zsemlékkel...főleg férfiak lesznek, ez ilyen csoportos döntés volt :)


Sós nasi, és van többféle sütemény és csoki, bonbon még karácsonyról pl. püspökkenyér.


Későbbre pedig jó pezsgő, különféle koktélok és italok.

2013. dec. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tarsasjatekos (activity, twister, poker stb.) bulit csapunk, nagy vendegsereggel,ezert elsosorban olyan eteleket csinalok es rendelek amihez nem szukseges asztalhoz ulni.

Sos: rendelek hidegtalat, partyszendvicseket es pogacsat. Keszitek virslis leveles falatokat es szilveszteri malackasutit.

Edes: cukraszdabol rendeltem egy oriasi nutellakremes tortat mogyoros alaptesztaval az ujevi koccintashoz.:) keszitek meg browniet, raffaellogolyot, anyukam pedig athoz almas pitet, piskotatekercset es vanilias kiflit.

2013. dec. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elmúlt napokban kissé felfordítottuk a házat és nagy erőkkel dolgozunk rajta, úgyhogy kissé késésben vagyok, még ki sem karácsonyoztam magam (karácsonyfát sem állítottam még, de nem mindegy, mikor teszem?).

Ma este tudatosult bennem, hogy holnap szilveszter, akkorra kellett volna raknom a szénhidrátos napomat, nem mára, na mindegy, ketogénbe nem fogom belepasszírozni a holnapot, habár kísérletet azért teszek rá :D


Paszternákos pogácsa (még kéne hozzá recept, de maximum improvizálok) és céklás-almás máktorta a terv, van még maradék miszóleves s csinálhatok egy salátát, sőt akad egy tonhalkonzerv is, bár nagyon ritkán eszünk húst, nem tudom, miért pont holnap tennénk. Ma sütöttem magkenyeret és készítettem csokit, ez már bőven sok étel, a párom szerint is.

Plusz csinálunk valami bóléfélét.


Vagy nem, az ilyesmi nálunk képlékeny.

A túl nagy felhajtást nem szeretem, bár a főétel hiánya kissé furának tűnik. De pogácsával együtt nem férne belénk, ekkor is ugyanakkora a gyomrunk.


Másnapra savanyúkáposztalevest tervezek, talán pár deka lencsével, ez még nem kiforrott. Az úgy elég is lesz a maradékokkal.

2013. dec. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Náunk csak konya lesz és juhtúrós sajtos pogácsa.
2013. dec. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!