Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehet ízesített csipszet...

Hogy lehet ízesített csipszet csinálmi?

Figyelt kérdés
uborkásat,tejfölöset, pizzásat...stb....
2009. nov. 29. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Bár Magyarországon 10-ből 1 embernek ízlik, én Angliában rajongtam az ecetes chipsért ( bár a rákos még istenibb).

Kellemesen savanykás, egy próbát megér.

Egy üres testpermetes üveget jól ki kell mosni, ebbe 20%-os ecetet önteni és a sima sós chipre ( amit egy tálcán szétterítettem) rá kell permetezni. Minél többet permetezel, annál savanyúbb, te szabályozod az ízt. Én imádom.

2009. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%
krumplit szeletelőgéppel, vagy valamilyen reszelővel hártyavékonyra vágni, kisütni (gyakori kevergetés mellett, nehogy összeálljon) és ha kihűl, megszórni kis magyaros (vagy amilyen csak tetszik) fűszerkeverékkel, esetleg ketchupba is mártogatni...jobb, mint a gyári :)
2009. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
pizzásat, ha pizzakrémbe mártogatod :) (az előző voltam)
2009. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Lehet venni sültkrumpli fűszerkeveréket (simát,tejfölöset,sonkásat,paprikásat) ezzel megszórni a sült krumpli karikákat
2009. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Én a sós chipset ízesíteném fűszerkeverékekkel, mondjuk ilyen permetezős módszerrel mint ahogy az első írta, csak nem ecettet tennék bele.
2009. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Uborkareszelőn lehet nagyon vékonyra szeletelni a krumplit, utána forró olajban pár perc alatt ropogósra sütni, lecsepegtetni. Még forrón kell sózni, fűszerezni, így a rajta maradt olajcseppekkel együtt magába szívja a fűszereket is. Én grillsót, fokhagymássót, barbecue-, görög sültes, ill. pizza fűszerkeveréket szoktam használni (túlzás, hogy szoktam, nem sűrűn csinálunk ilyet, mert sajnos hízlal :( )
2009. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
13:53! Bocsi a leszavazásért! Elnyomtam a gombot! Ne hari! Véletlen volt!!!
2009. nov. 29. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
1. vagyok, most is ecetes chipset eszem :)))
2009. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó étvágyat! originál csipszel készíted?
2009. nov. 29. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!