Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a rántott húst nem olajban,...

Ha a rántott húst nem olajban, hanem zsiradék nélkül, tepsiben sütöm, úgysem fér bele a diétás étrendben?

Figyelt kérdés

Mivel nagyon szeretem, szeretnék én is enni belőle. Persze nem sokat, de azért mégis. Ha nem tocsog az olajban, teljesen zsiradék nélkül sütöm, akkor belefér?

1200 kalóriás diétán vagyok, húst natúran szoktam enni, panír nélkül, főleg csirkemellből elkészítve. Most karajból készíteném, mert a család azt kért.


2012. ápr. 15. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A rántott dolgok sosem fogyókúrásak, és nem a zsírral van a probléma, hanem a panírral.

De ha jól esik, nyugodtan egyél belőle. Ez a kis "kitérő" nem fogja befolyásolni a fogyókúrád.

2012. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tepsiben készíted, akkor is kell olaj, mert borzalmas íze van nélküle. Kend ki a tepsit, és minden szeletre önts egy kis olajat. Így is sokkal kevesebb zsiradék lesz benne, mintha úszna az olajban, miközben sütöd.

Ha keveset eszel belőle, akkor nem lesz gond. Egy szelettől nem fog rád felpattanni öt pluszkiló :)

2012. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Természetesen nem fogok sokat enni, majd másból lesz kicsit kevesebb, vagy edzésből több.

2012. ápr. 15. 12:20
 4/5 Krisz85 ***** válasza:

két tanács,


kókuszzsírt használj semmi féle más olajat ne, mert hő hatására elveszítik az olajok a + tulajdonságaikat és úgy viselkednek mintha telített zsírokkal csinálnád, magyarán sz*rt se ér, a kókuszzsír bioboltban kapható, nagyon kis mennyiség kell belőle, hűteni nem kell, telítetlen zsír és íztelen, szagtalan!! használom én is nap mint nap


- ha a panírban lévő dolgokat beleszámolod a napi össz fehérje, zsír és szénhidrátba akkor nincs gond, de fehérlizt helyett valami más lisztet használj telj. kirörl. vagy durumot

2012. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan egyél. :) Csak akkor ne rizzsel, vagy krumplikörettel, hanem párolt zöldségekkel, savanyúsággal, zöldsalátákkal, szóval ha nagyon szereted ne hagyd ki, hanem akkor a köretet változtasd úgy, hogy beleférjen.
2012. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!