Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Narancsos rizs passzol a...

Narancsos rizs passzol a rántott marha agyvelőhöz és heréhez?

Figyelt kérdés
Rengeteg rizs megmaradt tegnapról, amit pulykafiléhez készítettem. Kevés narancs van bele kockázva, petrezselyemmel ízesítve. A heréket panírozás előtt citromleves olajban szoktam pácolni, gondolom a gyümölcs talán nem üti annyira.
2013. dec. 15. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ez a kérdés nekem kamunak tünik. 30 éve főzök, de csak sertés agyvelőről hallottam eddig. Bikatökét főztem már.
2013. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eszem a zúzádat. :-D a Marhának meg nincs is agyveleje :-D Nem egyszerű hozzá jutni, de hidd el van, és menyei finom. Nem először csinálom.
2013. dec. 15. 14:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Mennyei*
2013. dec. 15. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem üti agyon a gyümölcsös rizs, sőt, egyenesen finom mellé.

Gondolj bele, akik hagyományosan tartárral fogyasztják, az is pikánsan savanykás.

Én újabban sütőtökös petrezselymes rizst is szoktam készíteni, van amikor egy kis curryval. A múltkor éppen rántottvelőhöz volt ez a köret és finom volt együtt.

2013. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Finom volt együtt. :-) Sütőtökös rizs kiváló ötlet, köszi :-) A sütőtökre mindig jól jön egy új recept, mert mi magyarok leginkább azt tudjuk, hogy bevágjuk a sütőbe és megsütjük. Egyik nap én is fűszeres mártást készítettem sütőtökből, isteni lett.
2013. dec. 15. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, akkor még egy tanács a sütőtökös rizshez, ha elfogadod. Amikor kezded zsiradékon párolni a kockázott tököt, locsold meg citromlével, vagy pár csepp ecettel. így szépen egybe marad, nem lesz málés.És óvatosan keverd össze a pergős rizzsel ne törjön össze.

Nem lesz tőle savanyú, attól nem kell félni :)

2013. dec. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2013. dec. 16. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!