Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kerámia bevonatos serpenyőről...

Kerámia bevonatos serpenyőről tapasztalat? Pl Spárban a Sim-pex típus, vagy az Ambition nevű van valakinek? Milyen?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem delimano van, isteni. Eredeti topshopon keresztül. Nem bántam meg, majdnem mindenem kerámia, tepsi, serpenyő, fazék, lábas, pároló stb...
2014. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem minden arany, ami fénylik. Amíg új, addig OK, de nem látok a teflonostól eltérő tulajdonságokat. Csak nem fog idővel "hámlani", mint a teflonos.
2014. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Már két éve használom, ugyanolyan jó minőségű mint az első napokban. Ára van, de megéri. Amúgy én pont a teflonosokat cseréltem le, a bennük lévő ártalmas anyagok miatt.
2014. jan. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, milyen márkájú amid van?


A delimanot több helyen olvastam már, jókat írnak róla.


Tudom, hogy ez sem fog helyettem főzni :) csak mostanában nagyon népszerű, egyre több helyen látni, érdekelnek a tapasztaltok. A teflonossal meg vagyok amúgy elégedve, de csak a tefallal, a többi......

2014. jan. 16. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Delimano van nekem. Már kb két éve rendeltem, nagyon megvagyok elégedve vele. Azt adja amit ígértek. Kevés zsiradék, olaj kell hozzá, nem ég le benne semmi, amit főzök. Pedig néha a kényesebb főzelékeknél vigyázni kellett, hogy az alja ne kozmáljon oda, itt kevergetem egyszer-kétszer és rendben van. A tojásrántotta tényleg szinte kicsusszan a serpenyőből:) Van tepsim is, azt is szeretem, sokszor csinálok benne pl bundás kenyeret (én sütőben sütöm, nem tocsogó olajban) az sem ég le. Rendben van az egész családja szerintem. Ha teheted próbáld ki egy tényleg minőségi serpenyővel, aztán ha bejön bővíts:)
2014. jan. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pethő Emil válasza:

Intersparban vettem 5000 Ft volt. Reggeli (HAM & EGGS) készül benne (nyáron) napi 8-10 adag. A jó minőségű teflon serpenyő áétalában két nyarat szokott bírni, a kerámiát egy hónap után ki kellett dobni. Nem lehet belőle kicsúsztatni az ételt, mert leragad. Visszatértünk a teflonhoz.

Persze, ha valaki egy héten csak egyszer veszi elő, annak lehet, hogy örökös :-(

2014. jan. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, figyelni kell, hogy eredetit vegyél. Nagyon sokan panaszkodtak, hogy a Sparos, Auchanos serpenyők nem váltak be. Azért mertem ajánlani a delimanot, de azt is csak a delimono.hu-n vagy a topshopon keresztül, mert ott árulják az eredetit. Mi nem egy héten egyszer vesszük elő, családban használjuk két gyerek mellett, szóval használva van:)
2014. jan. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!