Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Irnátok valami recepteket...

Irnátok valami recepteket savanyu káposztából? Csak NEe töltött káposzát és az ehhez hasonlókat.

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Köményes káposztasaláta. A savanyú káposztához apróra vágott hagymát keversz, megszórod köménymaggal, majd olajjal meglocsolod az egészet.

Csülkös-babos káposzta. Készítesz egy csülkös babgulyást, amihez a főzés utolsó fél órájában savanyú káposztát teszel. Bográcsban még jobb, mint otthon, de mindenhogy finom :)

2009. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Főzök egy ízletes pörköltet, közben megpárolom az egyszer átöblített sav. káposztát, ha mindkettő kész összekeverem és 1 egész ( kicsi ) tejfölt hozzákeverek. Összemelegítem és kész is a gyors és ízletes székelykáposzta.
2009. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Kàposztàs bableves.
2009. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én megpároltam a savanyú káposztát egy kis vízzel, olajjal (én liba zsírral csináltam), csak annyira kell, hogy néhol kicsit odakapja, de még ropogós legyen (takarékon olyan fél óra), mellé sült kolbász, hurka :)

Nagyon fincsi

22l

2009. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rakott káposzta!
2009. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
korhelyleves
2009. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Káposztasaláta?

Savanyú káposztát picit kimosod, és egy tálban lerétegezed, puhára főtt tarkababbal és lesózott lilahagyma szeletekkel. Borsozod, rétegenként pici olajat locsolsz rá, egy nap a hűtőben míg összeérik, utána isteni!

2009. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!