Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Baconbe göngyölt ananászt...

Baconbe göngyölt ananászt hogy készítenétek?

Figyelt kérdés

Recept amit találtam a karika ananászt betekeri baconbe és megsüti.

Nekem viszont darabolt ananászom van,és szeretném ha lenne valami szaftja is.

Szerintetek úgy jó lenne ha jénaiba kiteritem a bacomt,és beletöltöm a tejszinnel összekevert ananászt,majd beboritom a baconnel?

Fűszerezzem valamivel,vagy egyéb ötlet?


Köszi előre is :)



2014. febr. 14. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Őszintén? Edd meg nyersen az ananászt...

Az eredeti receptet még el tudom képzelni (bár nekem a sárgadinnye-sonka sem jött be, de ízlések és pofonok), de a tejszínes verziót végképp nem.

2014. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Curry-n gondolkodom,esetleg fehérborson.

Sima edényben megsütve a csirkemellen az ananász bacon tejszin is finom,csak most nincs kedvem csirkemellett tenni bele.



Válaszoló: haszontalan válaszokat nem kértem,nem igazán érdekel,hogy neked mi nem jött be,ebben se sonka se dinnye nincs.

2014. febr. 14. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer csináltam ugyanígy ananászos csirkét, csak én friss ananászból. :) Tejszínt, curry-t összerottyantottam, a csirkemellre tettem az ananászt és becsomagoltam baconbe, majd a tetejére ment a curry-s tejszínes szósz és rá a sajt. :) Szerintem nem lesz belőle gond, ha kihagyod a csirkemellet, finom lesz, csak nem olyan laktató. :)
2014. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fűszerezés: só, bors, szerecsendió


Én egy kis csirkemellet is tennék közé :)

2014. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mostanában sok olyat csináltam,hogy bacon-csirkemell-valamilyen gyümölcs,most valami kevésbé laktatóra vágyom.


azt hiszem 12:36-os válasz alapján csinálom.

Végülis ehetetlen biztosan nem lesz :)

2014. febr. 14. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam ilyet csinálni és nagyon finom, de szerintem curry egyáltalán nem illik hozzá. Az csirkéhez való. A szalonnás baconhöz inkább a szerecsendió illik.
2014. febr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva szerencsendiót még sosem használtam.

Milyen íze van? (jó ez hülye kérdés persze)


Lehet akkor inkább veszek azt,és kipróbálom.

2014. febr. 14. 14:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég erős íze van, csak kevés kell belőle, nem is tudom mihez lehetne hasonlítani... talán szegfűszeg meg bors keveréke...de van egy jellegzetes illata, ami miatt rossznak tűnhet, ha még nem használtad, de mértékkel adagolva nagyon feldobja a kajákat.
2014. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!