Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek a barátom 19....

Mit főzzek a barátom 19. szülinapjára?

Figyelt kérdés
A desszert már megvan, főként a főételen gondolkodom, valami gombásat szeretnék. Nem vagyok gyakorlott, szóval valami egyszerű, húsos-gombás finomságot szeretnék, ami azért esztétikus is, tehát nem feltétlenül pörkölt. :D

2014. febr. 24. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kedvencet?!
2014. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legyen mondjuk óvári szelet. Megcsinálhatod csirkemellből vagy akár sertéskarajból is :)

-Fogsz pár hús szeletet sózod,borsozod, majd paprikás lisztbe megforgatod és sütőben megsütöd.

-Míg sül a husi csinálsz gombaragut (vöröshagymát kockára vágsz, lepirítod kevés olajon, majd ha üveges hozzáadod a gombát (én üvegesből szoktam)

-Fűszerezed, ízesíted (só,bors)

-Ha megsült a husi szeletelt gépsonkát raksz rá, majd rá egy kis gomba, majd lefeded vékonyra szelt trappista sajjtal mondjuk :)

-Majd újra vissza a sütőbe és akkor lesz jó ha szépen rápirult a sajt.

Remélem segítettem. Ha nagyon gombás ételt akarsz akkor mondjuk ha maradt a gomba raguból összekeverheted rizzsel és kész a gombás rizs.

Remélem segítettem :)

2014. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Nagyon szeretem a gombat, sok receptet probaltam, ezeket igazan jonak tartom:

Naturszelet leontve egy gombas barnamartassal


Gombas csirkemellszeletek csoben sutve sajttal es paradicsommal.


Pizza: paradicsom, gomba, sonka, fuszerek, sajt- az eletkorabol kiindulva ezt imadni fogja!;)

2014. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia. Szerintem olyat főzz, amit már főztél korábban is, tehát nem rontod el. Ez lehet tészta, hus, sütemény, attól függően, hogy a barátod mit szeret. Pasiként én leginkább a hust preferálnám, és hogy öszinte legyek egy félig átsütött angus bélszin lenne a Menyország.

Ha nem vagy ilyen jó szakács, akkor sincs semmi baj. Csinálj bármit, de tálald CSAK kötényben. Biztos lehetsz benne, hogy soha nem felejti el a születésnapját, és a kajára emlékezni sem fog. Nekem tetszene. Remélem segitettem.

2014. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mustafa33 ***** válasza:
Igaz, hogy a szerelem a gyomron keresztül megy, meg az is, hogy pasit fogni kajával kell, de 19 évesen ez még nem szabály. Nem az a fontos hogy mit, inkább az hogy hogy tálalod. Előzőnek igaza van. ☺
2014. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!