Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortat süssek a barátom...

Milyen tortat süssek a barátom szülinapjára, elég sokfelé tortat evett eddig, amit én készítettem, szeretnek valami különlegeset és nem drágát, mi legyen az?

Figyelt kérdés

25 éves lesz, szereti nagyon a kocsikat, és a cicákat, kutyákat csak sajnos a szülinapja előtt van az öcsém szülinapja és neki lesz kocsi formájú tortája.

Valami túl komplikalt díszítésű tortat nem vallanék be, mert finomakat készítek ( mások szerint) de azért meg kinézetre nem a legjobbak, mivel nincs semmi kézügyességem.


2010. okt. 25. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Süthetsz neki 2dimenziós kutyát. Ezt úgy tudod, hogy a tortát egy téglalap alakú tepsiben sütöd meg, keresel egy sablont a neten, kinyomtatod a megfelelő méretben, ráteszed a kész téglalapra és körbevágod. a díszítés olyan legyen, ami ízben passzol hozzá. Valamiből csinálj neki szemet, fület, nyakörvet (pl. cukorkákkal vagy gyümölccsel kirakva) és kész is.

A maradék sütit meg akár pudinggal meg lehet enni előző napi desszert gyanánt.

2010. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! én az unokámnak sütöttem cicatortát.egy dossziéra

/kb.A4-es/ egy nagy cicát, olyant,mikor fekszik a cica

az első két lábát behajlítva maga alá húzza a farka meg a teste mellett van.

szóval sütöttem egy kakaós piskótát és a sablon segítségével kivágtam a cicát. lapjával félbevágtam, csokikrémmel megtöltöttem, majd a tetejét csokimázzal vontam be.

fehér cukormázból kirajzoltam a széleken a kontúrját,a combiját, a faka vonalát,

bajuszát.zöld zseléscukorból volt a szeme, és egy rózsaszín lapos drazsé volt az orra.

nagyon aranyos lett, örült az unokám és egyből kinyomomta

a cica szemeit./2 éves/:))))

üdv.

2010. okt. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mascarponés-lime-os csigatorta? Én nem vagyok oda a forma tortákért... ez kerek, mert piskótaszeleteket tekersz föl betöltve és kívül is lekened a krémmel. Ahogy szeleteled, függőlegesen állnak benne a tésztaszeletkék és marha mutatós. A tetejére szórtam reszelt citromhéjat, meg olvasztott fehér csokiból krix-kraxokat. Ha érdekel, leírom majd részletesen. Finom és "férfias" torta, mert nem túl díszes és nem túl édes. Egyszerű összedobni.
2010. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!