Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hova öntitek a használt olajat?

Hova öntitek a használt olajat?

Figyelt kérdés
Amiben krumpli, rántott dolgok sülnek?
2014. márc. 9. 12:12
 1/8 Problem? válasza:
100%
eredeti üvegbe és átvevő pontra.
2014. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Épp most nézegetem, hogy a MOL kutaknál átveszik. Nem néznek hülyének, ha besétálok pár üveg használt olajjal? Gyűjtögetem őket, mert nem akarnám sem wc-be, sem lefolyóba önteni.
2014. márc. 9. 12:17
 3/8 Problem? válasza:
100%
egyáltalán nem
2014. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. márc. 9. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Nem sütök olajban, ha igen, akkor is csak 1-2 ek.-nyit használok, az egyik oldalát megpirítom majd a másikat is.


De gyakrabban inkább sütőben sütöm, néha megspriccelve olíva-vagy szezámmag vagy egyéb ízletes olajjal. Magas hőfokon így épp olyan ropogós lesz, csak éppen sokkal zsírszegényebb és egészségesebb is.


Nem utolsósorban pedig rengeteg olajat megspórolok vele, így pénzt is. Próbáld ki te is :)

2014. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ös, oltárira nem ez volt a kérdés -.-"


Mi is összegyűjtjük az eredeti üvegébe a használt olajat és mi a hulladékudvarba szoktuk vinni. Nálunk ez az átvevő pont, de persze akkor sem néznek hülyének ha a MOL-hoz viszed be. Rakd esetleg egy műanyag, nem átlátszó szatyorba és akkor át sem látszik amíg odaérsz.

2014. márc. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amikor megtelik egy üveg,viszem szüleimhez.Ők begyújtáshoz elhasználják. (tudom,nem túl környezetbarát,de hát ez van)
2014. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, keresek a környékemen átvevő pontot vagy MOL kutat. :)
2014. márc. 10. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!