Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olyan süteményeket keresek,...

Olyan süteményeket keresek, amiket szinte azonnal lehet fogyasztani. Melyek ezek?

Figyelt kérdés

Férjemnek kedveskednék, ma sokáig dolgozik.

Volt már kókuszkocka, intelligens krémes, lagzis kókuszos, tepsiben sült muffin, almás béles, reszelt túrós (sima muffint nem szeretjük).

Ti tudtok valami egyszerű, azonnal fogyasztható sütit?


2014. márc. 10. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy azonnal fogyasztható? Gyorsan elkészül, nem kell pihentetni sütés után, vagy nem kell pl. keleszteni? Én a gyors elkészíthetőségre gondoltam, de a kókusz kocka nekem elég lassan szokott elkészülni, úgyhogy nem tudom, mire gondolhattál.
2014. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kakós csiga

gesztenye püré

Bögrés megyes mákos

Bögrés kókuszos ét csokis

2014. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sietek, akkor ezt szoktam sütni:

[link]


Én egyszerűsítve sütöm, megolvasztom a margarint, mindent egy tálban összekeverek, és légkeveréssel sütöm, úgy kb. 10 perc elég neki.

2014. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, arra gondolok, aminek nem kell órákat vagy napokat a hűtőben állnia. Hanem megsül, kihűl, vagy nem, de lehet enni.
2014. márc. 10. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:

céklásbrowni

répatorta

süppedős meggyes

piskoótatekercs

2014. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sült palacsinta.

Hagyományos palacsintát készitek.

Barack lekvárral megkenem ,megszórom porcukros darált dióval.

Feltekerem csikokra vágom. Jénait kivajozom a palacsinta csikokat beleszórom. 4dl tejben egy vanilia pudingot 3db tojás sárgáját simára keverek. leöntöm vele a palacsintát. Sütöbe teszem .kb 25-30 percig összesütöm majd a cukorral felvert kemény tojásfehérjét tetjére simitom és karemmelizálom.

2014. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SzarvasLászló ***** válasza:

Ez kb. 20 perc és szerintem isteni:


Végy 3-4 nagy átmérőjő édes almát.

Vágd 2-3 cm vastag karikákra de ne hámozd mag. Vágd ki belül a magházat.


Fogj egy tepsit, kend ki vajjal és szórd meg zsemlemorzsával. Tedd bele a karikákat. A lyukakba tegyél 1-1 szegfűszeget.


Most jön egy kis fazék, tegyél bele kristálycukrot, kis vizet és méz állagúra forrald fel (esetleg kicsit karamellizálhatod is).


Az almakarikákat szórd meg fahéjjal aztán öntözd meg a cukorsziruppal.


Irány a sütő, kb. 180 fok és 5-6 perc.


Ez idő alatt verj fel 2-4 tojásfehérjét porcukorral kemény habbá. Elméletileg eddigre jól megsültek az almakarikák.


Vedd ki a sütőből, tedd rájuk 3-4 cm vastagon a habot és tedd vissza a sütőbe 1 percre míg a hab meg nem barnul.


Jó étvágyat!


(További verziió:

Ha nem akarsz vesződni a dolgokkal, akkor pl. vegyél egy gyümölcstorta piskótát, tegyél rá pudingot és a fentieket tedd mindezek tetejére)

2014. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 VioricaMirror válasza:

Az aktuális kedvencem gyors kategóriában:

[link]

Nem kell hozzá semmi extra, hamar kész van, langyosan, vagy ha kihűlt, fogyasztható is.

2014. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!